Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger
PanTroll

NIC NIE UMIE ? PanTroll, nie chce mi się wchodzić na twój profil i patrzeć jacy aktorzy według ciebie `` coś potrafią `` . Nie wiem czy oglądałeś Tajemnicę Brookback Mountain, w którym ów aktor gra główną rolę, chociaż wątpię, gdyż to są filmy dla ludzi dojrzałych. Współczuję inteligencji.

soypeligroso

Panie nie obrazaj pan dobre??? Troche kultury ja mam takie zdanie otym panu choc jako joker gral tak ze jestem pod wielkim wrazeniem .

PanTroll

I napisał ten komentarz ktoś kto ocenił na 10 film ,,Kubuś i Hefalumpy,, phi..

dagawen

jak sie nie podoba to prosze oposcic te temat choc z drugiej strony fajny joker w avatarze :)

użytkownik usunięty
PanTroll

aktor dwóch ról - Joker i kowboj

PanTroll

Każdy aktor z wiekiem sie rozwija , a Heath niestety zmarł młodo.Rozwijac swój talent aktorski zaczynał dopiero pod koniec swego życia :( A z reszta , po takim wczuciu sie w role fspomnianego Jokera , Ledger wciąż był wstanie odegrać zupełnie inna role ("Parnassus") I to znakomicie ! Nie wspominając o tym iz zdjęcia do przed chwila wspomnianego prze ze mnie filmu , były kręcone w bardzo podobnym czasie.

PanTroll

Aktorem był bardzo dobrym, tak dobrym, że jego śmierć jest do dnia dzisiejszego dla mnie ogromnym ciosem! Nie trzeba znać roli Jokera, aby uznać jego wspaniały talent. Jak już ktoś wcześniej napisał, jego występ w Tajemnicy Brokeback Monutain daje idealne świadectwo wysokich umiejętności i wspaniałego warsztatu - mimika, głos, ruchy, a do tego tak wspaniale potrafił przekazać uczucia towarzyszące danej scenie, robił to tak prawdziwie, że czasami aż trudno było uwierzyć, że to tylko film, a on jest tylko aktorem! Po prostu aktor idealny w każdym calu. Może przyjrzyj się lepiej jego grze i wszystkim czynnikom, które czyniły z niego wspaniałego człowieka!

justinnes

Mimo wszystkich opinii... OSCARA za Jokera! niezwykłe

PanTroll

Może i jednej roli, ale za to jakiej!

PanTroll

A ty właściciel jednej komórki szarej.

TorcidaTiger

Tylko prosze mnie tutaj nie obrazac !!!!!!! Troche kultury

PanTroll

Cicha noc, Pan Troll kloc!

PanTroll

tak, tak tak, "jednej". Może warto sięgnąć po "Parnassusa", "Brokeback", "Candy", o którym nikt nie wspomina i "Nedzie Kelly" ?

vampiremoon

albo "Patrioty"? występuje też tam może nie w aż tak wielu scenach ale sam film rewelacyjny ;)

vampiremoon

chyba w zawodzie aktora nie jest ważne w ilu filmach sie grało ale JAK . I nawet gdyby był to jego debiut to po prostu dał w roli jokera totalny popis . chapeau bas !!

PanTroll

Wielu innych aktorów przez całą swoją karierę nie zagrało takiej świetnej roli jak on.
Joker w wykonaniu Ledger'a zapisał się w kanonie największych skur...synów :P.

PanTroll

Proszę ?! Jak nie umie ?!był nominowany i dostawał nagrody nie tylko za Jokera !
Był genialnym aktorem !
Miał wielki talent ! Ale nie radził sobie !

PanTroll

a teraz tak o: wstajesz, rospędzasz się, i napier***asz barana w ścianę

PanTroll

hm....też się z tobą nie zgadzam Pantroll najwyraźniej bardzo mało filmów oglądałeś z tym aktorem że takie pierdoły wypisujesz naprawdę żal mi ciebie

użytkownik usunięty
PanTroll

No teraz to już nic nie potrafi, faktycznie, bo nie żyje.

Mogl byc bardziej ostrozny

PanTroll

Coś w tym jest. Jeszcze w BM był niezły, ale tak szczerze...Widziałam go w 9 produkcjach i poza tymi dwoma gdzie Jokerem jest rewelacyjnym, i BM gdzie zagrał dobrze, nic szczególnego nie pokazał. Gdyby nie TDK i ta przedwczesna śmierć to nikt by się dziś Ledgerem nie zachwycał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones