Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger


"Chciałem korzystać z życia. Chciałem wsiąść do pociągu, który pędzi z prędkością 90 mil na godzinę.
Każde moje zajęcie było wymówką do podróży".


I'm Not There

Nie mam pojęcia - dodaje gwiazdor. - Michelle w tej chwili się tym zajmuje. Widziałem
tam też Cate Blanchett, wyglądała jak Bob Dylan i to było najdziwniejsze.
......................


Jestem niezwykle wdzięczny za to, że zostałem doceniony jako aktor - . -
Ale tak naprawdę, kiedy budzę się rano to myślę o tym, że jestem szczęściarzem mając tak wspaniałą rodzinę.
To się dla mnie liczy milion razy bardziej. Wszystko inne mnie nie obchodzi.
..............


Robię to tylko dlatego, że sprawia mi to przyjemność. W dniu gdy praca przestanie mnie bawić - koniec. Po prostu odejdę. Robienie kolejnego filmu dla nastolatków przestaje być zabawą... Nie chcę tego robić do końca życia. Nie chcę nawet spędzić reszty mojej młodości w tym przemyśle. Jest o wiele więcej rzeczy, które chcę odkryć"


..........................

Święta w Australii różnią się od świąt w Nowy Jorku - wyjaśnia aktor. - Nie dostajesz nart i butów narciarskich, tylko deskę surfingową. Jedzenie jest takie samo, ale miło jest spędzić święta patrząc się na prawdziwy śnieg w Nowym Jorku, a nie śpiewając o nim na plaży przy 40-stopniowym upale w trakcie pieczenia kiełbasek.

nashla

Pewnego dnia pomyślałem sobie: kurwa, nie chcę być częścią tej machiny!
Nie chcę czuć się jak butelka coli, którą wszyscy kupują dlatego, że jest dobrze wypromowana, choć smakuje obrzydliwie i nie ma żadnej wartości!
.................
Lubię siedzieć z kobietą, nic nie robić, poprostu trzymać ją za rękę.
Miłości nie trzeba koniecznie udowodnić, od razu idąc do łóżka.
Widac ją po oczach!

domi_bwp

"Szanuję autorytety. Na przykład rodziców. Bez przerwy spotykam też niezwykle mądrych i utalentowanych ludzi, którzy mnie inspirują. Ale mam zasad, według których żyję, których przestrzegam i które są dla mnie bardzo ważne. Mój bunt zawsze z czegoś wynika, nie jest sztuczny. Sprzeciwiam się manipulacji i szufladkowaniu, które spotykam na każdym kroku"


"Wiesz, kocham to, co robię, ale nigdy nie myślałem, że dzięki temu jestem kimś wyjątkowym"

"Czy myślisz, że hollywoodzki splendor jest chwilowy i ulotny?

Jasne. Spotkało to przecież tysiące ludzi przede mną i spotka to jeszcze tysiące po mnie. Śmieję się więc z tego. To wszystko jest sztuczne i złudne, nieprawdziwe. Przecież kiedy się urodziłem, lekarz nie spojrzał na mnie, krzycząc: „O Boże, to Heath Ledger!”

"Każdy, kto żyje szczęśliwie i szczęśliwy umiera, jest według mnie bohaterem"


"Pytasz, czy czuję się zagubiony? Jestem tylko człowiekiem. Pełnym wad i niepokojów"

"Szukam historii, które sam chciałbym opowiedzieć. Wybieram role, które wiem jak zagrać, gdy tylko skończę czytać scenariusz. Lubię opowieści pełne pasji i uczucia. Jeśli coś mnie nie zainspiruje, w życiu nie zagram tego dobrze"







blondanka

Jasne. Spotkało to przecież tysiące ludzi przede mną i spotka to jeszcze tysiące po mnie. Śmieję się więc z tego. To wszystko jest sztuczne i złudne, nieprawdziwe. Przecież kiedy się urodziłem, lekarz nie spojrzał na mnie, krzycząc: „O Boże, to Heath Ledger!”

hahaha-On był niesamowity...Po Jego wypowiedziach widać,że był bardzo mądry człowiekiem i miał dystans do samego siebie...:)

nashla

Hhaha to mnie rozwaliło :)))


Jak na przykład to, że wszyscy myślą, że coca cola smakuje dobrze, bo na jej reklamę wydano setki milionów dolarów. Wielkie korporacje wciskają nam gówno i wmawiają nam, że jest słodkie. I w końcu ja sam czuję się jak taka butelka coli. Wydaje nam się, że jesteśmy wyjątkowi, bo w to zainwestowaliśmy. Tymczasem śmierdzimy, sramy, golimy się. Oto nasza wyjątkowość.

...........

. Za każdą łzę jeden uśmiech. ..........

.............

Może 200 lat temu tak właśnie było, ale od kiedy zastrzeliliśmy wszystkie kangury i wymordowaliśmy autochtonów, trochę się zmieniło. Mamy duże miasta, telewizję, dzieciaki kochają muzykę, chodzą do kina. Jesteśmy bardziej cywilizowani.

nashla

"Dla mnie aktorstwo jest sposobem na wyrażanie samego siebie. Uczę się rzemiosła, poznając siebie. Jestem jak konsola w studiu nagrań - kiedy wchodzę w rolę, przesuwam odpowiednie wskaźniki. Ale żeby mieć pewność, że dobrze wypadnę, muszę się dobrze poznać. Jestem jak instrument, na przykład saksofon. Zawsze byłem gotowy na wiele, by zajrzeć w swoje wnętrze i znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Wiem, że to po prostu odrzucę, kiedy czegoś będzie za dużo. Mogę rzucić wszystko, powędrować na Marsa i stamtąd patrzeć na Ziemię"

edekL

Zastanawiające jest ostatnie zdanie tego cytatu...

pancia8

prawda? a ten wywiad z Dziennika był super :)

maga89

"People always feel compelled to sum you up, to presume that they have you and can describe you. That's fine. But there are many stories inside of me and a lot I want to achieve outside of one flat note."

co jak co.. ale mówił mądrze, jak na takiego młodego człowieka, bardzo podobają mi się te jego stwierdzenia na temat m. in. swojej kariery

maga89

"Kiedy umrę, nie zabiorę swoich pieniędzy ze sobą. Ale moje filmy będą żyły i ludzie będą oceniać, jaki byłem jako człowiek. Chciałbym, aby zawsze uważano mnie za osobnika ciekawego życia"

edekL

A to piękny cytat Michelle:

„Sądzę, że interesującą i piękną rzeczą u Heatha była jego niesamowita wrażliwość i podatność na zranienie. Można to zobaczyć w jego rolach. Patrząc na niego - tak pięknego fizycznie, silnego i bardzo męskiego, niektórzy mogli tę wrażliwość przeoczyć.
Ale zawsze kryła się w nim wielka czułość. Taki był. Miał talent do wszystkiego, do czego tylko przyłożył rękę. Nie znał ograniczeń”

nashla

"Każdy, kto żyje szczęśliwie i szczęśliwy umiera, jest według mnie bohaterem"


hej potrzebuje ten cytat przetłumaczyc na angielski pomoze mi ktos??

z góry diekuje:*

nashla

Heath jako pan mama ,



"Codziennie rano robię śniadanie, potem sprzątam. Bardzo to lubię" - wyznał z rozbrajającą szczerością aktor.

"Gotuję obiad, zmywam naczynia, idę na zakupy, robię kolację, znów zmywam, no i potem kładę się spać. W sumie bardzo to lubię" - opowiada Ledger.

Chcę zostać w Australii tak długo, jak tylko będzie to możliwe. Mam nadzieję, że Matilda polubi ocean"

nashla

był wspaniały...
wszystkie cytaty są piękne, a szczególnie podoba mi się ten o kobiecie :)
ech, gdyby więcej było takich mężczyzn, podobnie myślących...

maga89

Jestem na przechadzce. Tu chodzi o gromadzenie mądrości uczuć, serca, osobowości i zrozumienia. Poczucia komfortu we własnym ciele,życiu, gdy ziemia, słońce i księżyc są jedynymi prawdami. I to właśnie jest mój sukces, poczucie tego

Heath in Entertainment Weekly

p.s: starałam się jak najlepiej przetłumaczyć ;)

maga89

"I'm on a walkabout. It's about collecting wisdom of emotions and heart and self and understanding. Being absolutely comfortable with your body and life and the earth, sun, and moon being the only truths. That's what my success is, getting underneath that." - Heath in Entertainment Weekly

Jestem na przechadzce. Tu chodzi o gromadzenie mądrości uczuć , serca własnej osobowości i zrozumienia. Bycia w całkowitej harmonii ze swoim ciałem, życiem a ziemia ,słońce i księżyc są jedynymi prawdami. To jest właśnie mój sukces. Poczucie tego.

p.s: starałam się jak najlepiej przetłumaczyć, w każdym razie przesłanie raczej jasne ...
zgadzam się z tym co mówił, to gwarancja szczęścia

maga89

sorry za powtórkę,,jakieś błędy mi wyskakiwały myślałam ,że nie wysłało

maga89

"I love sitting around holding hands. Just spending time with someone, doing nothing, can be romantic." - Heath on "Being Romantic"

ech... słodkie :)

maga89

Skąd wy to bierzecie? Z jakiś wywiadów?
Wspaniałe...
"Każdy, kto żyje szczęśliwie i szczęśliwy umiera, jest według mnie bohaterem"
"Wiesz, kocham to, co robię, ale nigdy nie myślałem, że dzięki temu jestem kimś wyjątkowym"
;)

użytkownik usunięty
Joanna_999

Dzięki Wam za ten topik. Miło poczytać słowa Heatha, znam go tylko z ról.. wywiadów raczej nie czytam. dzieki Wam nadrabiam zaległości. Takie piękne słowa wybieracie.Jakiś czas temu korespondowałam ze Stephenem Holtem, niezwykły, ciepły, sympatyczny człowiek, który przeprowadził bodaj najciekawszy wywiad z Heathem i powiedział mi, że osoby, które kochają Heatha są niezwykłe, o wielkiej wrażliwości, wewnętrznym pięknie i inteligencji. To jego słowa.To kogo podziwiacie świadczy o Was.Nie zaliczam się do grona Heathleryczek, ale nikogo tak nie żałowałam...trudno będzie o nim zapomnieć

Stephen Holt rozmawia z Heathem http://www.youtube.com/watch?v=w7se8BW2UCM&feature=channel_page

Stephen..uwielbiam go ! :-D

Łał! Po prostu łał! :D

nashla

.batcave.stopklatka.pl/

W zeszłym tygodniu spałem prawdopodobnie średnio dwie godziny na noc - powiedział. Nie mogłem przestać myśleć. Moje ciało było wyczerpane, a umysł wciąż pracował. Pewnej nocy wziął tabletkę nasenną, ale nie podziałała. Wziął jeszcze jedną i lekko odleciał tylko po to, by obudzić się godzinę później; jego umysł wciąż pracował na wysokich obrotach.

Heath zabiera ze sobą swoje zainteresowania, jego stół był zawalony rzeczami: zestawem szachów, posegregowanymi książkami, różnymi pustymi szklankami i częściami garderoby. Był tam również pamiętnik Jokera, który zaczął prowadzić cztery miesiące przed rozpoczęciem zdjęć. Jest wypełniony obrazkami i zapiskami pomagającymi w zrozumieniu postaci, jak na przykład lista rzeczy, które Joker mógłby uznać za zabawne (jedną z nich jest AIDS). Kiedy pamiętnik został zauważony, Ledger wydawał się niemal zażenowany tym faktem, zupełnie jakby przyłapano go na dopisywaniu sobie ocen w szkole."



Scena z ołowkiem w Mrocznym Rycerzu

początkowo Chris Nolan nie chciał narkęcic tej sceny....przekonał
go do niej Heath .

nashla

temat up! (przypomnijcie sobie coś i wrzucajcie ;)

Hm. http://www.theblogyoulovetohate.com/images/large/heath%20ledger/Heath%20Ledger%2 0Fuck%20Off%20Large.jpg To w końcu też pewnego rodzaju cytat (wiem, że wszystkim znany, ale musiałam to wstawić :P) ;]

Joanna_999

(z hiszpańkiej wikiquote - chyba tego jeszcze nie było)

"Zanim zaczniesz mówić, upewnij się, że twój mózg jest podłączony"

"Nie nawidzę ludzi, którzy mnie krytykują, a tych którzy (mnie) nie (krytykują)... także" (w żartach :P)

"Jeśli któregoś dnia będzie miało miejsce trzęsienie ziemi, albo coś takiego, a ja byłbym gdzieś indziej, miałbym wielkie szczęście, znowu! Jestem." (o swoim komiźmie)

"Nie wiem dlaczego ludzie są tacy, ja nie jestem taki"

"Myślę, że wartości zostały utracone z grami (komputerowymi), które są dzisiaj (obecnie)"

Joanna_999

“If you just be safe about the choices you make, you don't grow.”

maga89

I: Is there anyone who you are dying to work with?
HL: Yeah, but it’s people who are dead that I’m dying to work with! Nah, there are a lot of actors I’d love to work with. My favorites are Ed Norton and Jack Nicholson.

I: What about actresses?
HL: Angelina Jolie is fantastic. And I was lucky to work with Julia Stiles, too.

I: Do you ever get nervous when you have to do an on-screen kiss?
HL: No. You just do the scene and try to give the kiss a reason behind it.

I: Who’s been the best kiss so far?
HL: Keri Russell was a good kiss. We worked together a fair bit on Roar.

II: s it strange that she’s a star now?
HL: Not strange, because it was coming. She’s an extremely beautiful girl she’s intelligent, she can act, and she’s very professional.

I: What do you look for in a role?
HL: At the end of the day, I just want to tell a story. I’m a storyteller. I get up there and I want to transport people to different places.

I: Would you do a blockbuster that’s more focused on the special effects than the story?
HL: Nah. There are a lot of blockbuster, special-effect movies, but at the end of the day, it has to be about acting.

I: Would you have done Titanic?
HL: It’s been done, but Titanic 2! Titanic was about acting. Kate Winslet was fantastic. Actually, she can go on my actress list. She’s one of the greatest.

I: You’ll have to work with her.
HL: Definitely!

nashla

Ci którzy myślą o tym że Matildzie marzy się kariera aktorska


są w błędzie..


Michelle zdradziła niedawno że Matilda marzy aby zostac
doktorem albo uwaga

Cowgirl !!!!!


Hhaha , coś mi się wydaje że usłyszymy jeszcze kiedyś o tej małej :))


Ale wiadomo wsystko sie jeszcze zmieni to jest dziecko :))


nashla

wszystko to co mowil bylo piekne i pokazuje to, ze nie byl tylko piekny zewnetrznie, jego wnetrze bylo o wiele bogatsze..

zuzanne

"...Nie obawiam się śmierci..."


Jesteś zmuszony do większego poszanowania dla siebie samego. Dziecko uświadamia ci, kim tak naprawdę jesteś. To jak sytuacja bez wyjścia. Nie lękam się śmierci, ponieważ wiem, że w każdym calu żyję tylko dla niej. Z drugiej strony nie chcę umierać, bo jedynego czego pragnę, to być z Matildą jak najdłużej, do końca swoich dni.

nashla

Dużo stepuję. W domu tylko czasami, kiedy jestem sam. Ale na planie robię to bez przerwy i dzięki temu się relaksuję. Kiedy miałem 13 – 14 lat, taniec mnie fascynował. Był dla mnie doznaniem magicznym. Teraz dzięki niemu mogę wyrażać siebie, swoje emocje.



Spece od marketingu nigdy nie będą w stanie zmienić tego, co o sobie myślę. Bo nie chcę być wyjątkowy, chcę być zwykłym facetem, bez względu na to, jak ludzie mnie postrzegają i co o mnie myślą.

Nie wiem. Kiedy umrę, nie wezmę pieniędzy do grobu, a moje filmy pozostaną jeszcze długo. Ludzie będą je oglądać i oceniać, jakim byłem człowiekiem.


Już sama nazwa. Gwiazdy są piękne, wielkie i niedostępne. Ludzie robią sobie więc złudne nadzieje, lubią myśleć, że każdy może się wybić, sięgnąć tych gwiazd. Wierzą we wspaniałe życie w blasku fleszy. Tymczasem to jest życie prosto z taśmy fabrycznej, sztuczne i nieprawdziwe.


Nienawidzę pracy (W ogólnym znaczeniu) . Nigdy nie miałem takiej zwyczajnej, normalnej pracy. Jestem leniwy, nie mogę wcześnie wstawać, żeby robić coś, czego nie lubię. Nie mam pojęcia, co będę robił, gdy przestanę grać. Może będę się spotykał z przyjaciółmi…


Co robisz, kiedy wychodzisz wieczorami?

Nie chodzę do klubów nocnych, bo są za głośne. Lubię miejsca z dobrą muzyką i fajną atmosferą. W LA chodzę zazwyczaj w miejsca, gdzie mogę palić na zewnątrz (????). Dla mnie zakaz palenia w knajpach jest co najmniej dziwny. Ale najbardziej lubię zostawać w domu.


Coś jeszcze chciałbyś o sobie powiedzieć?

Tylko to, że nienawidzę udzielać wywiadów.


nashla

rozumiem go, tez nie przepadam za takimi wyjsciami .. cudowne w nim bylo to, ze nie udawal nikogo, byl po prostu soba, mowil to co myslal .. nasz niepowtarzalny Heathcliff ;)

zuzanne

Mamy regularny kontakt. Michelle jest świetną matką. Podziwiamy ją, jak wychowuje Matyldę” – mówiła matka aktora Sally. „Kiedy patrzymy na Matyldę , widzimy, jak bardzo jest podobna do Heatha.
Ma tę samą mimikę, podobnie reaguje na otaczającą rzeczywistość.
Naprawdę czuję, że mój syn jest w Matyldzie” – dodała.

Tuż po śmierci Heatha między jego rodziną a Michelle wybuchł konflikt. Kim i Sally zarzucali aktorce, że odcięła się od czasów, kiedy byli jeszcze razem. „Wypominali jej, że to ona skończyła związek. Nie chcieli przyjąć do wiadomości, że Michelle naprawdę starała się pomóc Heathowi. Nawet po rozstaniu nie lekceważyła telefonów od niego. Przekonywała go, że ma dla kogo żyć. Matylda miała wtedy dwa lata

Pierwsza rękę na zgodę wyciągnęła Michelle. Publicznie przyznała, że wciąż myśli o Heathcie. „Czuję jego obecność i wiem, że w końcu odzyskał spokój. Bardzo mi go brakuje, ale wierzę, że jest szczęśliwy, patrząc na naszą córkę” – mówiła. Kilka dni później zadzwoniła do niej Sally Ledger. Już wspólnie walczyły w sądzie o odszkodowanie dla trzyletniej Matyldy. Aktor siedem miesięcy przed zagadkową śmiercią (wciąż nie wiadomo, czy popełnił samobójstwo, czy lekarstwa przedawkował nieumyślnie) wykupił polisę na życie. Matylda była jedyną osobą upoważnioną do odbioru 10 milionów dolarów. Według ostatnich doniesień prawnicy reprezentujący córkę Heatha zawarli umowę z przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej. Na razie szczegóły owiane są tajemnicą. Ale nieoficjalnie mówi się, że wszystkie roszczenia zostały uznane, a Matylda będzie mogła skorzystać z pieniędzy, kiedy skończy 18 lat. Wtedy też w jej ręce trafi złota statuetka Oscara, którą zdobył jej ojciec. „To na pewno będzie jej najważniejsza pamiątka po ukochanym tacie” – mówiła wzruszona Kate.

nashla

Nie mam cytatu, ale napisze cos od siebie. Nie rozumie dlaczego tacy ludzie tak wczesnie odchodza. To wielka strata, nie tylko dla kinematografii, to byl po prostu bardzo inteligentny czlowiek. Przyznam ze do calkiem niedawna go nie docenialam. Widzialam z nim ze dwa filmy, jakies dla nastolatek.... nic wielkiego szczerze mowiac. Jakis tydzien temu ogladalam ( dopiero!) "Broceback mountain" i bardzo mi zaimponowal. Szkoda ze tak pozno.
Pozdrawiam!

janke22

a jakie to 'filmy dla nastolatek' bo ja takich już kilka widziłam i szczerze to sie nawet mojemu ojcu podobały, a on juz nie jest nastolatka xD
zreszta nikt cie tu nie wysmieje bo pewnie pewnie dużo dziewczyn na tym foru włąsnie widziało na począktu taki nastolatkowy film, i Heath im tak zaimponowała

pozdrawiam ;)

rozilla

Zakochana Złośnica .


Film typowo dla nastolatek, gdyby nie Heath pewnie bym go sobie
odpusciła , bo
nigdy mnie takie filmy nie interesowały .

nashla

mnie tez TAKIE filmy nie interresuja ale jak zobaczyłam tego 'simpatycznego chłopaka który był w reklamie na polsacie' to nie mogłam nie obejrzec, chociarz wtedy nie kojarzylam nikogo o nazwisku Ledger, spodobał mi sie, bo zagrał tak realistycznie .no to tyle ;)

pozdro ;)

rozilla

Nie chciałam nikogo obrażac. Po prostu nie zaimponował mi rolą np w " Zakochanej złośnicy" moze dlatego, ze sam film nie wbił mnie w fotel. Tak, sympatyczny, ale nie sądze aby to miało znaczenie w tym, jak jestes oceniany jako aktor. W TBM super.

janke22

a właśnie TBM nie ogladałam jeszcze <zła> ale szczerze polecam 'candy' jak jeszcze nie obejrzałaś ;)

pozdrawiam ;)

rozilla

Z wizyty u Jay Lenno

O Matildzie


......

Budzi się rano zrelaksowana ,usmiecha się
wyciąga się ,to wszystko jest magiczne

jestem szczęsciarzem mam dwie piękne dziewczyny w życiu .

rozilla

Naprawde polecam, warto super film, a Heath zagrał switnie.

janke22

ooo anshla ! znowu zmieniłas zdjęcie??
miło, ładne jest, zreszta jak wszystkie które do tej pory widziałam u ciebie ;)

rozilla

nashla miało być
sorki ;)

rozilla

Niesamowicie ciepły człowiek to był :)



rzadko się zdarza aby ktos kto jest sławny, bogaty ,


traktował wszystkich ludzi jednakowo, bez znaczenia czy to jest statysta ,
czy ktoś kto zarabia milion dziennie ..



nashla

Klasa

marryme

Ja żyje w takim przekonaniu że częsc Heatha została tu na ziemi,
żyje w Matildzie a druga jest w niebie :)

nashla

Heath Ledger źle wspominał "Brokeback Mountain"

W artykule dla magazynu „Entertainment Weekly” poświęconym pamięci zmarłego przed rokiem Ledgera, producent James Schamus i reżyser Terry Gillian wyjawiają, że praca nad obsypanym Oscarami filmem była dla australijskiego aktora wyjątkowo trudnym doświadczeniem. Gilliam twierdzi, że Ledger często dzwonił do niego z planu zdjęciowego opowiadając o swoim złym samopoczuciu.

„Heath czuł się samotny i opuszczony. Myślę, że brakowało mu ciepłego wsparcia, jakie zapewnialiśmy mu podczas zdjęć do 'Nieustraszonych braci Grimm'. Mimo to, metoda Anga Lee sprawdziła się, bo Heath zagrał u niego rolę swojego życia”, wspomina reżyser, zaś Schamus wyjaśnia:

„W trakcie castingu, prób i wstępnych etapów produkcji, Ang jest ciepłym, mądrym i kochanym Tatą-Misiem, ale w chwili, kiedy woła ‘Akcja!’, zaczyna traktować aktorów jak rekwizyty, z którymi musi się męczyć. Takie podejście nie jest łatwe do zniesienia. Oczywiście Ang na nikogo nie krzyczy, ani nie poniża swoich aktorów, ale utrzymuje bardzo trudny do wytrzymania dystans. Wiem, że Heathowi nie było w tej sytuacji lekko. Przebywając w jego towarzystwie można było wyczuć, jak bardzo cierpi.”

nashla

Heath zapewne źle to znosił,bo był innym typem człowieka i może nie potrafił zrozumieć dlaczego innyi traktują tak ludzi,no ale każdy reżyser ma swój sposób pracy.

edekL

Terry . Gilliam - : “On był młodym człowiekiem o starej duszy. Kiedy w Pradze pracowaliśmy nad filmem "Bracia Grimm" została poruszona kwesta jego wieku. W tym filmie grał z nim Matt Damon, który miał wtedy 32 lata. Zawsze myślałem, że oni są w tym samym wieku, a nawet przypuszczałem, że Heath jest starszy i wtedy powiedział, że on ma 24 lata. Powiedziałem: "Co? To przecież niemożliwe". On miał w sobie pewnego rodzaju mądrość, którą się zdobywa w ciągu kilku stuleci z poprzedniego życia. Bardzo możliwe, że on miał coś w sobie z Aborygenów".

nashla

Heath na temat uzaleznien .



Logan Hill rozmawiał z Heathem .



Jestem uzalezniony od tytoniu ,więc wiem co to uzaleznienie ,
Jedno poprostu jest mocniejsze.


nashla

Za kązdym razem kiedy czytam ten wiersz mam przed oczami Matyldę ...


Daddy please don't go.. I will miss you. You are funny. And you keep me company. I don't want you to leave. You just can't. One last good bye hug.
I will miss you lots. Please don't go daddy. Please just don't leave. I need a hug. Beforeyou leave.Lots of hugs make me smile. And you smile back. You are my long time friend. Just don't go. Not until you say good bye. I am only going to cry. If you leave me daddy. I will just cry. Give me a hug. I will feel loved.
Just don't go daddy. Please don't go daddy. Just say good bye and I will be happy. Give me a big hug.. I will be happy with you. Just don't go daddy. Please don't go

nashla

faktycznie ..........
a co to za wiersz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones