Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Nie wiem dlaczego ale Joker w "M.Rycerzu" jest dla mnie niesamowicie seksowny. Heath Ledger zagrał go genialnie. Zasłużony Oskar. Pozdrawiam

m_G

uffff, nawet nie wiesz jak się cieszę, że ktoś jeszcze oprócz mnie tak uważa. myślałam, że tylko ja mam jakieś dziwne upodobania :D

zuzanne

Dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców ;D

edekL

Kiedyś na forum ,,Mrocznego Rycerza''był podobny temat,ale tam siedziało strasznie dużo idiotów,uważających że jestem wariatką-mam identyczne odczucia w stosunku do tej postaci,co założycielka tematu:)

użytkownik usunięty
Lilith_33

Nie jesteś wariatką. Jesteś pieprzniętą wariatką. Joker to morderca, psychol i świr. Ale to nic. W końcu grał go bosssski Heath.

Może zamiast pisać bzdety że Joker jest seksowny, napisz że Heath jest seksowny. I po kłopocie.

Heath to swoją drogą, ale Joker też miał coś w sobie .. dobrze, że nie jestem jedyna, która tak sądzi ^^

użytkownik usunięty
zuzanne

I to niby jest dobrze??
Uwaga: 'sama nie wiem czemu ale uważam że Joker mnie podnieca bo jest seksowny i w ogóle Heath zagrał go genialnie bo zrobił to tak seksownie....' - samo czytanie tego rodzi bóle w krzyżu, bo taki mniej więcej jest sens waszych wypowiedzi...:/

użytkownik usunięty

Zapomniałem dodać '...hihihi' na końcu.:/

Chcę powiedzieć, że Heath zagrał Jokera świetnie (najlepsza jest scena z wybuchającym szpitalem:D). Rozumiem Cię m G :) A Ty Bastet, wiesz jesteś płci męskiej:P Niektórzy mają czasem dziwne skojarzenia;) Dla niektórych Joker jest seksi:P A dla innych np. Tom Hanks w "Forrest Gump" (nie ubliżając aktorowi ani filmowi:)) Więc pochwal się kto jest dla Ciebie seksowny? Hmm...?

użytkownik usunięty
karen_oeufg

Bastet się nie odmienia. Więc o co chodzi? Kółko i strzałka są? Są. Więc, ponownie, o co chodzi? (nie pytaj w co celują:)

Dla mnie Joker nie jest seksi, sexi, ani nawet seksxi. Tomek też nie. Kto inny.

użytkownik usunięty

Ciekawe co był jakbym walnął sobie nick, powiedzmy Narozstajnajutrzennasamograjka.:)

Joker w żadnym wypadku nie jest sexowny

Poprostu jest w nim cos takiego ze gdybys miał do wyboru albo wziąsc lizaka(dla przykłądu) od Jokera albo Batmana od kogo bys wzioł :) ??
Oczywiscie od Jokera.

Dlaczego ?

trudno powiedziec może ludzie gdzieś podświadomie lubią takich
szalenców.


użytkownik usunięty
nashla

Proponuje przeczytać 'Zabójczy Żart'. Na podstawie m.in. którego Heath tworzył swoją interpretacje Jokera. Jeśli ktoś mi powie, po przeczytaniu ,że Joker jest seksi, to go chyba piep..solnę tym komiksem przez łeb, a potem włożę przez ucho do środka.

Nie wątpię że fankom Heatha jego Joker wydaje się dżezi, kaczi, seksi, magnetyczny, nieziemski, boski .... (wymiot)..... przyciągający, pociągający i przeciągający, ale jakoś, sądzę, że chyba sam Heath chciałby, albo wolałby żeby jego kreacja była ciut inaczej interpretowana.

użytkownik usunięty

P.S. Nicholson i tak był lepszy.;) Pewnie dlatego że i tamten Batman był o niebo lepszy.:)
Heath nie chciał być wtórny, wolał stworzyć coś innego, bardziej ówspólcześnionego, realistyczniejszego i wyszło mu to.. nadzwyczaj dobrze. Ale Jack i tak rox.;)))

,,Jesteś pieprzniętą wariatką''-nie jestem twoją koleżanką,żebyć tak do mnie się zwracał.I naprawdę,mów co chcesz,i tak nie zmienię zdania.

I wciąż uważam,że Joker jest seksowny,a to że tak twierdzę jest spowodowane w 100%tym,że doskonale wiem,kto kryje się za tą postacią i kto ją wykreował;tak więc nie mówię o mordrecy i tym,co robił,tylko o samym facecie,który po prostu mi się może podobać wizualnie.
KPW?

użytkownik usunięty
Lilith_33

Nie. Bo pieprzysz trzy po trzy. Summa summarum podnieca cię Heath a nie Joker. Czy dobrze ZKPwowałem?

użytkownik usunięty

A na tym forum TDK tym idiotą to pewnie byłem ja.:) Miło mi.:)

Chyba się zgadzam, że bardziej seksowny wydaje się Wam Heath niż Joker. A co do Jacka Nicholsona to nieźle zagrał, ale Joker jest bardziej straszny (moim zdaniem).

użytkownik usunięty
karen_oeufg

A moim nie. Moim zdaniem jedno spojrzenie Jacka było straszniejsze miejscami niż całe to mlaskanie i ciamkanie Ledgera.

haha, uwielbiam to forum^^

...a co do Jokera, to wiadomo, że Wam się podoba (w końcu gra go Ledger), ale gdyby w rzeczywistości po mieście chodził taki psychopata, każdy uciekałby z krzykiem i nie sądził, że Joker jest "seksy". A więc do póki Joker jest postacią fikcyjną, bad boyem, i przede wszystkim jest za ekranem niech sobie będzie seksowny i co tam chcecie^^.

Wiesz każdy ma swoją opinię. Ja nie mówię, że Jack był gorszy czy coś w tym guście. Po prostu wiesz, obydwoje byli świetni, ale to Heath bardziej mi się podobał.;)

użytkownik usunięty
karen_oeufg

Jestem pewien ze jak poszczuje cię moim Mańkiem mamutem albo któregoś wieczora zapuka do twych drzwi brat Barnaba od braci mniejszych, to zmienisz zdanie.;):P

Nie wiem z której strony Joker jest sexowny :D


Moze ktos mnie oświeci , ale każdy ma sowje zdanie

Ja uważam że nie można porównywac Jokera Heatha i Jacka
poniewąrz to dwie rózne postacie .

nashla

Moim zdaniem też tak jest szczególnie jak widzę filmiki typu Heath vs Jack. Przecież nie można porównać tych dwuch osób. Heath to inna historia, tak samo jak Jack. Obydwuch szanuje.

użytkownik usunięty
karen_oeufg

Jokery (Jokerowie?) w wykonaniu obu panów są oczywiście inne. Ale to wciąż ta sama postać (no, może nie do końca;) ale wiadomo o co chodzi). Więc pewne porównania są na miejscu.

Jok Heatha był inny, odmienny stylistycznie niż Jok Jacka. Ale ja i tak wolę Jacka.;):P

Mój ulubiony kolega wreszcie zawitał na nasze forum, żeby wypełnić pustkę;)mnie możesz poszczuć swoim Mańkiem mamutem, a i tak nie zmienię zdania;)a o co tak właściwie chodzi?;)

użytkownik usunięty
blondanka

Nie znasz Mańka panno A..nastazjo;). W czym nie zmienisz zdania?:)

Nie zmienię zdania, że Heath był lepszy od Nicholsona;)a Mańka chętnie poznam, zrobimy jakiś wieczorek zapoznawczy?;))

użytkownik usunięty
blondanka

Proszę o ARGUMENTY!!!;) panno A..licjo;).
W przeciwnym razie będę zmuszony obudzić brata Barnabę.:)

obudź go obudź i Telemeneusza też, bo argumentów Ci nie dam;)))

użytkownik usunięty
blondanka

Telemeneusz?? Hmm. A któż to? Oj. Brat Barnaba będzie musiał chyba przyjść do mnie na dywanik. Bracie Barnabo....!!!

Brat Barnaba Ci nie powiedział???? Barnaba mieć teraz problem, ja nie mieć z tym nic wspólnego;)

użytkownik usunięty
blondanka

Akurat. A tu mi jedzie taki mały Telemeneusz;). A mówili bracia mniejsi: nie ufaj nigdy A..ndżelikom;).

Mnie uczyli bracia więksi, żeby nie ufać Mańką, bo to chodzące pierony jasne;)Masz coś do An...dżelik?;)))

użytkownik usunięty
blondanka

Maniek by polemizował z Tobą w tej kwestii. Polemizowałby jak wiedział co to ta polemizacja:).
Ja nic nie mam do A..gnieszek;). Ino bracia mniejsi mają.:)

No jasne...Ty mi grozisz:D? Nie prosze tylko nie przychodź z Mańkiem mamutem...

użytkownik usunięty
karen_oeufg

Ja nie przyjdę. On sam przyjdzie.:) Albo brat B. Ale jak przyjdzie brat B. będzie źle. Wolałabyś Mańka. Wierz mi.;)

m_G

Boże, co to za problem : Heath jest seksowny, Joker w wykonaniu Heatha jest seksowny (mimo że to Joker). Napewno seksowniejszy niż batman. :D

użytkownik usunięty
zuzanne

A seksowniejszy niż BatPod Batmana?? Nie sądzę.;)

ojjj zdecydowanie !!. ten batpod za bardzo kojarzy mi się z klockami lego :P

użytkownik usunięty
zuzanne

Klocki Lego są Emo. Nie wiedziałaś?

A włosy dyni też są emo??? bo jak tak, to ja lubię emo;)))

użytkownik usunięty
blondanka

Patisony nie mają włosów. Chyba że z ogródka spod Czernobyla;). Taki maały S.T.A.L.K.E.R patison;).

A ja widziałam patisona z włosami, czemu mnie okłamujesz, Jaaareeek, a tak Ci ufałam;(((

użytkownik usunięty
blondanka

A nie mówili Ci braci więksi: nie ufaj nigdy facetom w płaszczach?;)

Mówili, radzili, ostrzegali,a ja głupia mu zaufałam;(((łeee co teraz będzie????oja głupia...;)))

użytkownik usunięty
blondanka

Mądra A..gata;) po szkodzie.:) Teraz tylko czas na rewanż pozostaje. Ukradnij mu(mi:) płaszcz. Facet z płaszczem bez płaszcza jest ... jak król nagi.:)

Wiesz... imiona mi się kończą.;))

Jest jeszcze Arleta,Adrianna,Adela,Aleksandra;P

edekL

Alina,Amelia,Anabela,Anita,Aurelia ...

użytkownik usunięty
edekL

...AtitoTitumTitan - to chyba po nubijsku:).

Czemu mama mnie tak nie nazwała ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones