Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Oglądałam go tylko w filmie "10 Things I Hate About You", ale uważam, że jest dobrym aktorem. Ma niesamowity uśmiech. Mogłabym się wgapiać w niego godzinami...

meell

Obejrzyj też inne filmy z jego udziałem. Ja oglądałam ich wiele i po prostu go uwielbiam.

meell

jasne .. ze :)) poporstu booossssskiii :*:*:* zajebisty jest :))) szkoda ze nie moge go blizej poznac xD ;p

meell

zgadzam się w całości!!! już jego sam uśmieh jest taki uwodzący, że przyprawia mnie o szybsze bicie serduszka :) taki facet, z takim uśmiechem to marzenie... ehhh... właśnie oglądam z nim 'Obłędnego rycerza"... :)

Trzmiel_2

:) Ahhh ten uśmiech... W "10 Things I Hate About You" był cudowny. I masz racje, Elizabeth Bennet, powinnam oglądnąć też inne filmy z jego udziałem. Postaram się je zobaczyć ;) Pozdrawiam. =]

meell

Właśnie obejrzałam "Neda Kelly". Heath jak zwykle wypadł bardzo przekonywująco, jest naprawdę wspaniałym aktorem. Film przygnębiający, popłakałam się.

Elizabeth_Bennet_2

Ned Kelly to moj ulubiony film z Hedusiem... sama historia tego człowieka jes wspaniała i wzruszająca i na dodatek Heath..:d

użytkownik usunięty
meell

zgadzam się z tym w 100% on jest zajebisty!!! iii oczywiście ten uśmiechh.....

meell

ach ten uśmiech.........ale nie to najwazniejsze!kazdy z nim film byl zajefajny, bo on gra zajefajnie!i tyle z mojej strony:)

meell

jest BOSKI!!!
a widzieliście OBŁEDNEGO RYCERZA?

meell

Widziałam Obledengo rycerza i poprostu stwierdzam ze jest to utalentowany i przystojny aktor(ale przede wszystkim utalentowany)!!!!!!!

brechta

Tak zgadzams sie! XD Ledger jest baaaaaaaaaardzo dobrym aktorem XD

meell

Nooo fakt co jak co ale usmiech to ma wprost NIEZIEMSKI ! ! !
Josh Hartnett tez ma ladny usmiech tak na marginesie ...
A Heath ogolnie jest bardzo przystojny i jest dobrym aktore ...

meell

ojaaaaaaaaaaaaa...

jego uśmiech......
to można wymięknąć!!

a do tego jeszcze jego głęboki wzrok...

a maaatko...

taki jak w 'Zakochanej Złośnicy'

meell

W każdym filmie ma niesamowity uśmiech

meell

Piękny uśmiech i fajny głos, miał podobno grac w Moulin Rouge. Szkoda, że go nie wybrali:(

meell

Tak uśmiech to jednaj z wielu najpiękniejszych rzeczy u niego . Ale również oczy są piękne , takie brązowe które cały czas wyglądają jakby mówił " DLACZEGO WOKÓŁ JEST TYLE ZŁA ? "
Cały czas w nich było widać ból !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones