Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Pierwsza 10

użytkownik usunięty

Zrobię wszystko,żeby był w pierwszej 10!Może za niedługo się tego doczekam :)

jakiś rok temu był na 7. miejscu

użytkownik usunięty
allfie

Naprawdę?!On zasługuje na 1.Jak mógł mu ktoś dać niskie oceny skoro był na 7 a teraz jest dalej?Rozumiem,że może się komuś nie podobać jego gra no ale i tak jestem zdziwiona.

umarł, nie ma z nim nowych filmów, ludzie o nim powoli zapominają niestety..

użytkownik usunięty
biedroncia12

No w sumie tak ;/ Ale ja zawsze o nim pamiętam a szczególnie w roli Jokera

ja też :) wybitny.

użytkownik usunięty
biedroncia12

Dokładnie :)

Joker i Ennis Del Mar to jego najlepsze role, bez żadnej dyskusji, ale są to postacie w filmach, w których ma grać narzucony przez scenariusz charakter (psychopata i kowboj-homoseksualista). Poza tymi dwiema rolami, warto sięgnąć (o ile ktoś nie oglądał) po film "Candy", który dał Ledgerowi swobodę grania. Wiadomo, że wciela się w rolę narkomana, ale może w scenach pokazać siebie, sposób, w jaki zachowuje się na co dzień.
Po tym filmie stwierdzam, że jest bardzo charyzmatycznym człowiekiem, rzuca w nim (w filmie) jakiś urok swojej osoby, że ciężko zapomnieć przykładowo jego mimiki. Wydaje mi się, że nie tylko talent świadczy o tym, czy ktoś jest dobrym, czy kiepskim aktorem. Prawda, ma bardzo duże znaczenie, ale takie poboczne "to coś" też bardzo pomaga.

użytkownik usunięty
allfie

Zgadzam się :-)

użytkownik usunięty

On nie zasługuje nawet na TOP 100. Stawianie go przed Nicholsonem, De Niro, Mifune czy Brando jest głupotą.

użytkownik usunięty

No tak przecież ten oskar i dużo innych nagród nic nie znaczą,że jest dobry.

użytkownik usunięty

Gdzie napisałem, że Ledger był złym aktorem? Stwierdziłem jedynie, iż aktorów od niego lepszych było wielu.

użytkownik usunięty

To wybacz,źle zinterpretowałam twój komentarz.Według mnie on jest najlepszy,no ale to moje zdanie :)

zgodzę się !
załóżmy 300 kont i z każdego dajmy 10 ! : )

użytkownik usunięty
Pikasia

Ok :D :)!

albo jakąś akcję zróbmy ! ;)

użytkownik usunięty
Pikasia

Ty w sumie to nawet dobry pomysł!Ale wątpie zeby sie udało ;/

no.. zachęcajmy każdego żeby dawał Heath'owi 10 .

użytkownik usunięty
Pikasia

Ok spróbuje :)

a Marlona Brando zna ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones