Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

za del mara musi jak dla mnie mistrzostwo mozxe to nie hanibal z milczenia owiec ale w tym jak by nie patrzec kiepskim filmowym roku 2005 lepszej roli nie znalazłem elooo

gudmadafaka

No to już możesz puścić sobie marsza żałobnego bo właśnie przeje..... swoją całą wypłatę, haha!!!!!

cameronpoe

ok ja przyjmuje zaklad bo wedlug mnie na 100% wygra F.S.Hoffman;p

gudmadafaka

No, ja też myślę że Seymour Hoffman dostanie Oscara :/ chociaż Heath w pełni sobie na niego zasłużył...

Pomyluna

no tak bo wy wszystko wiecie to są moje przypuszczenia i przezucie plus opieram sie na tym ze naoglądałem sie troche filmów oczywiście nie mowie ze zjadłem wszystkie umysły poza tym zapraszam na ten temat w poniedziałek elooo p s..nie stawiam wypłaty ale 300 zł zmiana planow i watpliwosci hehe

gudmadafaka

Heath Ledger z pewnością na statuetkę oscara zasługuje..... ale nie w tym roku i nie za tak kiepski film jakim jest TBM (to moje zdanie i nie zmienie go).

Rimmi87

zwracam wszystkim honor!!eloooooooooooooooooooo

użytkownik usunięty
gudmadafaka

W 2008r dostanie pośmiertnie Oscara za rolę Jokera. Niestety w tym samym roku umrze i osieroci córkę :(

Co to w ogóle za wpis i po co to?

użytkownik usunięty
Binula

Wiesz, temat z 2006r... Mamy rok 2013, prawda? Więc przeniosłem się w czasie i oto... jest!

To może tam pozostań, przerażają mnie tacy ludzie jak Ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones