Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

...tak przegladalem sobie owy portal no i przypadkiem zaszedlem tu...poczytalem to i owo no i naszlo mnie do napisania "czegos"...

jak dla mnie Ledger byl dobrym aktorem, role w filmach pasowały do jego stylu, Casanova czy Rycerz byly ok.

Kiedy przeczytalem info ze laluś jakim byl dla mnie Ledger ma zagrac jednego z moich 2 ulubionych czarnych charakterów, pomyslalem sobie : NIE! To nie może być prawda !!! Lubie go ale on nie pasuje wogle do postaci Jokera <wtedy znalem w sumie i tak tylko jokera Nicholsona i animowanego żartownisia>, ale nie bylem przekonany ze to dobre posuniecie zeby obstawiac HL w tej roli. Kiedy pojawiły sie 1 zdjecia i trailery zaczalem uwazac ze chyba sie jednak zdeczko pomyliłem i bylem bardzo ciekaw jak Ledger poradzil sobie z tym zadaniem, po seansie wyszedlem pełen podziwu dla jego gry aktorskiej, teraz nie dziwie sie czemu wrózono mu wielką przyszlosc. Rolą Jokera wspiał sie na wyzyny gry aktorskiej<to tylko moja opinia>, stworzył niesamowita kreacje maniakalnego psychopaty.
chyba wszyscy zgadza sie ze mna ze na ostatni film z jego udzialem ludzie beda walic drzwiami i oknami, w nadzieii ze i w tym obrazie pokaze sie z jak najlepszej strony, I OBY TAK BYLO :)

be_rude

Tylko ciekawe kiedy będzie ten ostatni film, czyli "Imaginarium of doctor parnassus", ale w polskich kinach, coś czytałam, że nie potrafią znaleźć polskiego dystrybutora, który by wypromował ten film w Polsce;(
Mam nadzieję, że wreszcie ktoś się zdecyduje jak go dzisiaj będą oglądać w Cannes i zobaczą jaki to film (ja też jestem ciekawa).

be_rude

tak trzymać :) ciekawe jak sprawił się w TIODP... przemieta dzisiaj w Cannes!

klaudia_180

Nie wiem co zrobię, gdy nie wejdzie do kin:(
Niby pozostaje ściągnąć i oglądnąć na kompie, ale to jednak nie to samo co w kinie.Trzeba pokazać ten film światu!!
Choćby ze względu na wielkie nazwiska jakie tam występują, już powinien być w kinach.

edekL

Bardzo prawdopodobne, że "Imaginarium..."wejdzie bo znaleźli już polskiego dystrybutora !!!!
Będzie nim Grupa Polsat.......jupiii ;))))))

Więcej możecie poczytać tutaj:

http://film.onet.pl/F,15976,1975178,wiadomosci.html

endless

Tak tak tak tak!!! :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones