Heather Matarazzo

Heather Cristina Matarazzo

7,0
1 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Matarazzo

ona w filmie Hostel 2 pokazała piersi i wiecie co, ładne ma piersi i ciało jak na twarz rodem z filmow Almodovara

kolgrim

Silikony botoksy etc nie powoduje tego ze przestaje byc kaszalotem nawet ty masz szanse na takie piersi za odpowiedia cene. Biust to nie wszystko - beznadziejna aktorka no i wyglad... Ble!

R3SUM3

Aktorka całkiem sprawna - polecam Witaj w domku dla lalek. Ciało ma naprawdę niezłe. A skoro ją tak krytykujesz domyślam się, że jesteś przystojny i na pewno masz idealną dziewczynę. Żeby nie zahaczać o hipokryzje ;]

kolgrim

dzięki niej powstała jedna z najstraszliwszych i raniących oczy scena, właśnie w Hostelu - nigdy nie zapomnę tego przerażającego widoku, gdy pokazywali ją nagą .... takie sceny z nią powinny być zabronione, mogą nieodwracalnie zranić psychikę ludzką, całe szczęście, że to były ostatnie sceny z nią w tym filmie ...

A w Adwokacie Diabła zauważyłem kolejne naginanie rzeczywistości - była tam niby ofiarą molestowania przez nauczyciela - to był błąd osoby dobierającej obsadę - jaki nauczyciel by na to poszedł? Normalnie facet dopłaciłby, żeby jej nie oglądać ...

michal2600

Bzdury pierdolisz, bo fajne ma ciało... Co do gęby to się zgodzę.

Celestial_4

Boże jeździcie po niej równo ale to nie jej wina że urodziła się z taką twarzą mówi się trudno !!! a ciało ma naprawde ładne ;p

użytkownik usunięty
kolgrim

Osobiscie lubie tą aktorke i jesli ktos w jej ciele widzi silikon lub botoks to jest slepy jak kret. A poza tym ja sie pytam co znaczy ladna kobieta.....wedlug mnie jest atrakcyjna babka ale to moje zdanie ktorego nie zmienie.

dlaczego w obecnych czasach nie można wierzyć, że ktoś naturalnie ma ładne ciało? paranoja.

rainbowarrior

bo polacy (tak z małej...) to zawistny, mentalnie niedorozwinięty, wiecznie narzekający i prostacki naród...

south-of-heaven

racja
zapomniales/las dodac ze chamski o czym swiadczá te wszystkie posty a propos czyjejs urody

sio wsioki
idzcie oceniac kunszt wszystkich megan foxow

kolgrim

Zagrała w Hostelu nieźle, pasowała ze swoim wyglądem na dziewczynę którą koleżanka zabrała na wypad, co oczywiście nie wzbudzą zachwytu innych, klasyczna przylepa " bo ona jest taka biedna", szkoda tylko że marnuje się w takich produkcjach.

kolgrim

masz like'a za SOLL ;pppp

kolgrim

Przecież to lesba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones