Heather O'Rourke

Heather Michele O'Rourke

8,1
784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather O'Rourke

Twórcy Filmu musieli rozwcieczyć zmarłych ,A to dlatego że sporo osób z ekipy pożegnało się z życiem w dziwnych okolicznościach.

DANCOSMO

Zapewne wykończyli ich hitmani, najęci przez Ojca Rydzyka..:]

Crazy_3

buahaha....boki zrywac. Ile masz lat ? 6

Crazy_3

Dokładnie, Coś jest z Tobą nie tak skoro robisz sobie żarty ze czyjeś śmierci.

DANCOSMO

Widzę, że osoby piszące odpowiedzi do tego tematu, to mali znawcy :)
Uznano, że nad filmem naprawdę krąży klątwa.
Wielu aktorów umarło w niewyjaśnionych okolicznościach. Ogółem to dziwne historie.
Nie wiemy jak było naprawdę, ale umarła między innymi Heather O'Rourke czy Dominique Dunne..

Anulka_2

Oprócz tych dwóch aktorek zmarł chyba jeszcze operator i montażysta... Tak mi się wydaje.

DANCOSMO

Tak właściwie sama nie wiem czy w to wierzyć, z tego co czytałam tam używano prawdziwych kości....

k19k93

taa jakos rezyser
Tobe Hooper
i rezyser scenarzysta steven Spilberg mają sie dobrze wiec bez przesady

DANCOSMO

Odnośnie drugiej części - rok po premierze części zmarł aktor grający indianina Taylora oraz krótko przed premierą aktor grający kaznodzieję Kane'a.

lysy540

O kurcze O_o
Straszne.... Moze rzeczywiscie cos w tym jest...
Ja wierze, ze jesli przeszkadza sie duchom, to moga dac nam sie we znaki... A widocznie tworcy filmu zrobili cos nie tak... Z tymi koscmi, czy ze podobno dom, w ktorym to nagrywali stal na starym indianskim cmentarzu... Wiec... Hmm... Tylko najgorsze jest, ze zmarly osoby, od ktorych sytuacje zwiazane z tym filmem nie zalezaly.... Smutno..

Kamiska000

http://film.gazeta.pl/film/1,22530,5559126.html

wspominają tutaj o tym filmie, jakoby był naznaczony jakąs "klątwą"

dirtyheaven

Pisałam już to na forum przy Dominique Dunne ale przekleję ten sam tekst i tutaj:
Co do klątwy, to posiadam informacje, ze przy produkcji tej serii zmarły 4 osoby - pierwsza była Dominique Dunne (napadnięta przez zazdrosnego eks chłopaka), potem Julian Beck grający w 2 części (zmarł na raka). Kolejna osoba to Will Sampson (operacja serca poszła nie tak), a ostatnia to wielka gwiazda tej trylogii - Heather O'Rourke (zmarła podczas operacji jelit). W dodatku 2 część była kręcona, o ironio, w budynku który wzniesiono na grobowcach Indian z plemienia Chumash...

Ceres_Sophia

nie o ironio, tylko to był główny powód, ze te osoby zmarły.
Duchy zmarłych Indian dały im nauczke

BlackShit

żarty na bok.

adrenalynn_

przeciez to nie sa żarty, tak było i tyle

BlackShit

Ja czytałem że nie długo po nakręceniu filmu zdechł pies reżysera

użytkownik usunięty
uhlvedin

Żarty żartami ale kości były prawdziwe kiedyś oglądałem klątwy Hollywood na MTV i było to tam powiedziane.

Heather O'Rourke - 1 lutego 1988 o godzinie 14:43 Heather zmarła w szpitalu w San Diego na infekcje jelit. Została pochowana 5 lutego 1988 roku na niewielkim cmentarzu w Los Angeles. Najbardziej znana jest z roli Carol Anne z filmu Poltergeist.
Dominique Dunne - Obiecująca aktorka, której karierę przerwała tragiczna śmierć z rąk byłego partnera.
Julian Beck - data śmierci:1985-09-14 rak żołądka.
Will Sampson - data śmierci:1987-06-03 nieudany przeszczep.

DANCOSMO

jak się to wszystko czyta co piszecie, to aż sie płakać chce ;'(
szkoda jej.. [*]

DANCOSMO

Nie za bardzo wiem, co ma ten Twój post udowodnić? Ze to nie klątwa, bo znamy przyczynę śmierci tych osób? Czy co?

Tigercub

Bo ludzie umieraja.

BlackShit

To jakas masakra jak sie czyta! Wlasnie jestem po seansie i chcialam zobaczyc na jaka kobiete wyrosla Heather a tu taka wiadomosc! Szok! Czytam co tu jest powypisywane i mi sie wierzyc nie chce! Totalny odpal, niestety w negatywnym znaczeniu! A tak swoja droga skad wiesz, ze film krecili w miejscu w ktorym staly kiedys grobowce? To jest straszne! Z samych tych zdarzen po filmie i pomiedzy czesciami mozna by nakrecic horror...

Ceres_Sophia

Nie za bardzo wiem, co ma ten Twój post udowodnić? Ze to nie klątwa, bo znamy przyczynę śmierci tych osób? Czy co?

Tigercub

Nie tu to miało być, wybacz ;)

dirtyheaven

Co tu się odpier.dala w tym temacie?? :D Ludzie umarli, bo mieli pecha, ale nie, to wina klątwy, duchy ich zjadły :D

DANCOSMO

Nie wiadomo co się stało i nie dowiemy się, moim zdaniem to może być fatum ( tyle ofiar z jednego filmu na raz)
albo okrutny spisek aby wykończyć aktorów dla popularności filmu.

Amonyxia

Okrutny spisek przeszedłby chyba tylko w przypadku Dominique Dunne, bo na pozostałych choroby nikt nie ściągnął, choćby nawet chciał. Chyba, że sugerujesz, że oni żyją i gdzieś się ukrywają, ale w takim przypadku to już ta klątwa jest bardziej wiarygodna.

DANCOSMO

Moja mama właśnie zawsze mi mówiła , ze dzieci nie powinny w takich filmach grać i jak mi powiedziała , że ta dziewczynka nie zyje to byłam w szoku. Śliczna mądra dziewczynka świetnie zagrała i pewnie nie taka kariera przed nią była. Ludzie wolą wierzyć jednak w klątwy czy przekroczenie granicy wiedzy o zjawiskach paranormalnych. Natomiast mógł być to tylko przypadek a ktos ma dokładniejsze informacje kto jeszcze nie żyje ?

TrefnaPanna

A ok nie doczytałam do końca to faktycznie intrygujące. xp

TrefnaPanna

intrygujące że tyle osób nie żyje?!...ja bym inne słowa doradził,dziwne,podejrzane czy cos w tym rodzaju...pewnie nie miałaś nic złego na mysli gdy to pisałas,więc ok,pozdro xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones