Heather O'Rourke

Heather Michele O'Rourke

8,1
791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather O'Rourke

Znałem ją tylko z filmu DUCH... Zagrała w nim dobrze... Szkoda że odeszła bo była obiecującą aktorką.....................

InowroclawskiWilk

Tak ja strasznie się zdziwiłem jak dowiedziałem się że nie żyje

Duszek

A wiesz... Ja szczerze mówiąc dowiedziałem się o jej śmierci kilka dni temu na tej stronie... No wielka szkoda, ale co się stało to się nie odstanie.......

InowroclawskiWilk

A ja w grudniu albo w listopadczie nie pamiętam ale od tamtej chwili mam do niej wielkiu sentyment

PS Taka ździra Nonala co się z nią tu na filmwebie kłucę powiedziała że Heather jest szmatą tylko dlatego że miałem z nią zdjęcie na blogu

Duszek

Heh... Przejmujesz się takimi idiotami????? Ja to miałbym gdzieś... Debile niestety się rodzą.. (lol) pozdro

InowroclawskiWilk

Tylko że ta dzi(piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii) cały czas mnie prześladuje

Duszek

Więc wez zrób cos tej dziwce żeby Cię nie prześladowała... Jak ją znasz osobiście to wez jej jeb*** i nie patrz na to że to dziewczyna... Pustaków trzeba tępić!!!!

InowroclawskiWilk

Nie znam jej osobiście tylko wiesz nawet jakbym ją znał bałbym się jej wpiepszyć bo pewnie jedzie od niej na kilometr więc bałbym się do niej podejść to coś trąci rybką i rąbie kaką mam ją w duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupie i wszyscy wiedzą że to co ma pod majtkami to zasługa hirurgów plastycznych (albo sama se odcieła lesba jedna)

Duszek

hahahahahahahahaha.... tak 3maj :D:):):):):):):)

InowroclawskiWilk

Wiesz ta lezba znów chciała się przypiepszyć do biednej Heather
a zresztą pewnie się zakochała żal jej dupe ściska że chłopaka nie ma to se robi dobrze szczoteczką do zębów bo ją na wibrator nie stać

Duszek

Ja też jestem fanem Heather a jeśli to prawda że ta Nonala tak mówiła to niech naprawde wsadzi sobie tą szczoteczkę w dupę

Sidewinder

Ja też jestem wielkim fanem Heci i jeżeli ktoś ją obraża to niech wyp...
na drzewo

Armagedon

W happy days i survivingu też była super.

Sidewinder

Mi najbardziej się podobała w Poltergeist 2 najlepsza jej rola

InowroclawskiWilk

niedawno mineło 19 lat od jej śmierci
R.I.P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones