Helen HuntI

Helen Elizabeth Hunt

7,9
10 847 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen Hunt
Love_Naomi_Watts

Dodam również, że jest bardzo inteligentna i nadająca się świetnie do każdej roli w której trzeba konkretnie pokazać się w danej roli. "Lepiej Być Nie Może" i "Czego Pragną Kobiety" to moje ulubione tytuły w których się wykazała bardzo dobrym nie naciąganym i świetnym aktorstwem.

chitus23

Zgadzam sie z tobą w 100 %

Love_Naomi_Watts

Ja jednak trochę bym ujęła z twojej wypowiedzi ale gusta są różne :D

Love_Naomi_Watts

Irytująca, odpychająca i takie tam:)

luk120

??? Bez przesady, please...

luk120

Megan Fox jest Irytująca, odpychająca i takie tam ! :) :D

Love_Naomi_Watts

I mega sexy....

Love_Naomi_Watts

Bardzo lubię tę aktorkę.

Love_Naomi_Watts

Przecież ona jest brzydka. W "Lepiej być nie może" nie mogłem na nią patrzeć, jest szpetna. Nawet nie chciałbym jej przelecieć, a tak się składa, że już kilka lat nie uprawiałem seksu, więc jestem cholernie napalony i wyposzczony. Mimo to, gdyby weszła do mojego pokoju naga i wypięła tyłek, nie ruszyłbym żadnem palcem, a nawet bym wyszedł, bo mnie brzydzi. To stawia ją na tej samej pułce, co Sarah Jessica Parker, Kayah i Dorota Wellman.

raVadrian

" a tak sie składa że już kilka lat nie uprawiałem seksu " bo to z tobą cos jest nie tak a nie z nią

maciekb80

Nawet jeśli ze mną jest coś nie tak, to nie ma żadnego związku z tematem. To tylko argument przeciwko jej "urodzie". To, że jestem napalony, a nie chciałbym uprawiać z nią seksu, chyba o czymś świadczy. Nawiązując do twojej wypowiedzi z nią jest coś nie tak o tyle, że jest brzydka. Przydały by Ci się chłopie jakieś zajęcia z logiki, co? ;)

raVadrian

nie mi z logiki a tobie z logicznego wypowiadania sie pisemnie . Co znaczy dla Ciebie "brzydka" ? Że nie jest w twoim guście to musi być brzydka ? . Ty też nie jestes w guscie każdego wiec musisz być dla nich brzydalem (taka ta twoja logika ni w dupe ni w oko )

raVadrian

Różne są gusta ale z Kayah to trafiles w samo sedno na Mnie ona tez tak dziala hehe "gdyby weszła do mojego pokoju naga i wypięła tyłek, nie ruszyłbym żadnym palcem, a nawet bym wyszedł, bo mnie brzydzi "

Love_Naomi_Watts

w "sesjach" miała 50 lat a sylwetki to by jej chyba nie jedna dwudziestolatka pozazdrosciła . Byłem w mega pozytywnym szoku gdy zobaczyłem ją w pełnej krasie w tym filmie .

Love_Naomi_Watts

super sztuczna i banalna, w każdym filmie taka sama

Love_Naomi_Watts

nie rób sobie jaj. Nie każdy może być śliczny. Hunt jest brzydka jak noc, ale aktorką jest rewelacyjną, to fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones