Helen McCrory

Helen Elizabeth McCrory

8,3
14 089 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen McCrory

Z tego zdjęcia ta aktorka nie wygląda mi na specjalnie ładną...Chociaż wiem,że Bella była w Azkabanie i to się wiąże z pewnymi konsekwencjami, ale może i tak ją ładnie ucharakteryzują :)

narcissa_2

Nie zgadzam się. Aktorka jest ładna i moim zdaniem do roli Bellatrix będą musieli ją "ubrzydzić". Bo Bellatrix byla jeszcze przed Askabanem brzydka :P

narcissa_2

muślę,że po charakteryzacji ta aktorka wypadnie dobrze,
jest OK.

narcissa_2

a widziałaś tą babke co ma zagrać Tonks?? BEZNADZIEJA!! jak mogli takich beznadziejnych aktorów wybrać?! chyba tylko lune bedzie grała aktorka która pasuje do tej roli:/

Lacrymosa

Nie jest beznadziejna. Grała wspaniale !


a co do Luny - owszem. Świetną aktorkę dobrali ; p

Pozdrawiam ; )

narcissa_2

Bellatrix Właśnie była ładna tylko azkaban ja wyniszczył ale jak się aktorkę odpowiednio ucharakteryzuje to bedzie 100% Bellatrix:) (inaczej nie ide do kina)

narcissa_2

Bellatrix jest jedną z sióstr Black,które na pewno brzydkie nie były. O Narcyzie jest napisane jako o wysokiej piękności,jedynie jej mina psuła efekt. Moim zdaniem powinni tak ucharakteryzować tą McCrory,żeby można było dostrzec chociaż odrobinę urody Belli ;)

narcissa_2

Eee, tam, jest okay, nie ma się czym martwić.

Veaggy

wcale nie jest taka łada (helen) http://www.bbc.co.uk/pressoffice/images/bbc/programmes_tv_idents_and_screenshots /drama/250charles_ii_mccrory.jpg [www.bbc.co.uk/pressoffi ...]

narcissa_2

To zdjęcie jest piorunujące. Po prostu świetne. Jesli miałoby mnie przekonac ,ze ona nadaje sie na Bellatrix, to zrobiło to :)

narcissa_2

ludzie właśnie ona pasuje do tej roli! Ballatrix jest przeciez jednym z czarnych cherakterów tej ksiażki wiec nie może wyglądać jak ładna i sympatyczna kobieta!

Deenas

I nici z kłótni :D Helen nie będzie Bellatrix, a mi nawet pasowała:D Zastąpi ją Helena (cóż za zbieżność :P) Bonham Carter partnerka Burtona. Zobaczymy co z tego wyniknie :D Jak dla mnie na plus:D

Deenas

Bellatrix musi być piękna... POwiem, ze Bonham Carter na szczęście ją zastąpiła... Tej kobiety nie widziałem jakoś sp

narcissa_2

A będzie grała Narcyzę. No to już porażka. :/

Sytia

Jakby ona grała Bellę to ja bym tego nie oglądała ;P

użytkownik usunięty
narcissa_2

Mogłaby co najwyżej zagrać Snape'a, uroda podobna ;>. Może nie jest taka brzydka ale średnio nadaje się do roli Narcyzy.. Jak już ktoś wcześniej wspomniał idealnie nadawałaby się Watts albo Kidman no ale już po ptakach..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones