Helen McCrory

Helen Elizabeth McCrory

8,3
14 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen McCrory

Ja mam zdecydowanie inne wyobrażenie na temat jej wyglądu. Myślałam o szczupłej, delikatnej, w stylu Juliette Binoche, ale wersja blond. Ogólnie ktoś, kto by pasował do takiej rodzinki. Ta pani pasuje mi na miłą serdeczną barmankę, co to chłopa patelnią zdzieli, ale serce ma miętkie.

look3

Proszę bardzo. Tu masz zdjęcie promocyjne z "Księcia Półkrwi"

http://ultimate-emma.net/galeria/albums/Harry%20Potter/Ksiaze%20Polkrwi/Stills/p 7.jpg

Pozostawię to bez komentarza :)

look3

nawet taki opis był w książce...
"piekna, zgrabna blondynka" !
może i McCrory jest niexła aktorką, ale BROŃ BOŻE NARCYZĄ !

look3

Amen.

użytkownik usunięty
cyzia_frey

A może mi ktoś wyjaśni dlaczego Narcyza ma w filmie takiego borsuka na głowie? Nie przypominam sobie aby w książce pisali coś o borsukach, no chyba, że Hagrid cuś o nich wspomniał, cholibka a ja nie doczytałam ;>. Obejrzałam księcia i jestem naprawdę rozczarowana.. Ja rozumiem, że filmy się okraja ale bardzo denerwuje mnie zmienianie fabuły, niektórych szczegółów oraz pewne niedomówienia. Jedynie końcówka filmu jest poruszająca a to za sprawą Michaela Gambona, to naprawdę znakomity aktor i wg mnie nadaje się do roli Dumbledore'a tak samo jak Richard Harris.. Ale nie będę się rozpisywać o aktorach bo musiałabym także pochwalić Rickmana i innych.. A Narcyza? Coraz mniej się do niej przekonuję. Dlaczego Helen? Przecież zupełnie nie przypomina pięknej Narcyzy.. Może chciała jakąś rólkę bo miała grać Bellatrix?

tak.. borsuk, skunks... wiele zwierząt było już typowanych do fryzury
Helen! no cóż...coś musiało się nie udać i akurat padło na Narcyzę !

użytkownik usunięty
anna_m_kos

Też myślałem że to beznadziejny pomysł, żeby dać jej tę rolę, ale po obejrzeniu filmu zmieniłem zdanie. Wizualnie niezbyt pasuje, ale miała tylko 5 minut na ekranie i wg mnie zagrała bardzo dobrze.

Według mnie Helen McCrory fantastycznie pasuje do roli Narcyzy Malfoy . Dwu-tonowe włosy są całkiem nieźle dobrane ;-) Idealnie się zlewa z Lucjuszem i Draco. Nie musicie się z tym zgadzać ,bo w końcu każdy ma inny gust ;-))

Nie wiedziałem ,że ładna fryzura teraz nazywa się 'borsukiem' ... ale okey ;//

użytkownik usunięty
Valtor_666

Ładna fryzura? Fryzura może i ładna ale ten czarny pas na jasnych włosach przypomina mi borsuka.

ja tez tego borsuka nie rozumiem... skąd on sie wziął.
jako aktorka mi nie przeszkadza, pasuje wyglądem do rodziny Malfoyów, ale ten borsuk!?
dlaczego po prostu nie zrobili jej blond tego nie czaję...

użytkownik usunięty
qMargot

Ponieważ pochodzi z rodziny Black, w której wszyscy mieli czarne włosy. Ta jej dwukolorowa fryzura symbolizuje pochodzeie od Blacków i przynależność do Malfoyów.

masz racje.Ja kocham Narcyza,Lucjusza i Dracona.

Tak.
Ja i tak wole u niej Blond

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones