Helen McCrory

Helen Elizabeth McCrory

8,3
14 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen McCrory

... o ile pamiętam nie wspominała nic o urodzie Bellatriks, wiemy tylko, że Azkaban ją wyniszczył, więc reżyser miał prwo obsadzić w tej roli kogo chciał.

FilmFan

Nie pamiętam dokładnie w której części,ale na pewno było wspomniane o tym,że była bardzo ładna (zresztą jak wszystkie siostry Black - Narcyza, Andromeda i Bellatriks). To cytat ze strony o nich: "At the time of her sentencing she was a tall, dark-haired, and attractive young woman with heavily-lidded eyes. Her beauty was reduced to a starved, gaunt appearance." Nie chce mi się dosłownie tłumaczyć,ale jest napisane,że była wysoką,atrakcyjną młodą kobietą o ciemnych włosach i ciężkich powiekach. Pobyt w Azkabanie zredukował jej piękno i teraz wygląda ,delikatnie mówiąc, mizernie. Nie zaprzeczam,że Bella powinna w filmie wyglądać brzydko,ale powinni ukazać w niej choć odrobinę dawnego piękna.

użytkownik usunięty
narcissa_2

Dokładnie, to było w Czarze Ognia.. Wszystkie siostry Black były ładne. O ile Lucjusz pasuje wręcz fenomenalnie o tyle Narcyza średnio mi się widzi. Nie wiem, mam mieszane uczucia, charakteryzacja czyni cuda ale wydaje mi się, że mogli dobrać aktorkę o rysach nieco bardziej szlachetnych.. Co do Bellatrix to ja osobiście nie wyobrażam sobie, żeby nie mogła jej zagrać Helena.. Nie wiem która inna aktorka bardziej pasuje..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones