Henry Ian Cusick

8,1
6 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Ian Cusick

A zatem Henry Ian Cusick, wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dla ciebie dniu w twoim życiu! Dużo zdrówka, szczęścia, wielu sukcesów, miłości, pomyślności, wielu nowych, wspaniałych i niezapomnianych ról (choć prawdopodobnie Desmond z "Zagubionych" i tak był i zawsze będzie twoją życiową rolą). Oprócz tego życzę ci także jak najdłuższego życia oraz spedłnienia wszystkich twoich marzeń! Jeszcze raz na zakończenie życzę ci Henry wszystkiego najlepszego!

lol_24

Cieszę się że Henry ma w Polsce swoich fanów. To świetny i utalentowany aktor. Mam nadzieję, że kiedyś przyjedzie do Polski. Uwielbiam go w Lost jednak ma na swoim koncie również inne świetne filmy. Jeden z moich ulubionych "Just let go". Niestety nie można go obejrzeć nigdzie w Polsce nad czym bardzo ubolewam :'(

H67

A czy wiesz może gdzie mogę zobaczyć ten film na internecie za darmo? Podobnie jak z "Just let go" nie mogę nigdzie znaleźć "Frank vs God" :(

Veraikon1

Niestety (lub stety :) ) chyba nigdzie nie ma. Ostatnio znalazłam tylko Rememory. W Frank vs God zainwestowałam i kupiłam w iTunes Store. Warto było! :)

H67

A możesz mi polecić jeszcze jakieś jego fajne filmy (które oczywiście mogę znaleźć na internecie :P)?

Veraikon1

Nie wiem co oglądałaś/eś do tej pory. Wystąpił w Półmroku, opowieść o Zbawicielu, Cena przetrwania, obecnie występuje w serialu the100 i w serialu Marvela Inhumans. Generalnie sporo tego jest. Na Wikipedii znajdziesz jego całą filmografię. I jeśli chcesz być na bieżąco polecam obserwować jego konto na twitterze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones