Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

paskudna babka, moze umie grac ale jak mam ogladac film z aktorka ktora umie grac i jest ladna to wole ja od Swank. Jak mozna miec tak z****** twarz...

ArekLWielki

Odpowiedz: można miec taką "zjebaną twarz". Nie każdy jest piękny, nie każdy jest idealny, na pewno w starości każdy będzie miał taką "zjebaną twarz", a to, że ktoś ocenia filmy po urodzie aktorki, jest dla mnie dziecinne i chyba sam musi miec duże kompleksy na punkcie urody. Jeśli jesteś chojnym i dobrym człowiekiem możesz zafundowac Hilary operację plastyczną, może wtedy będziesz wiarygodnie i sprawiedliwie oceniał filmy.
Co innego a aktorami. Może jak Ci sie podoba jakiś film, moze jest to wina urody aktora?? Ja preferuję kobiety, ale jak Ty bardziej lubisz chłopców to jestem zdziwiony....
Dlatego radzę oceniac filmy nie po urodzie aktorów, ale po obsadzie, reżyserii, muzyce, itp. Może docenisz wtedy Hilary Swank, która jest rzeczywiście dobrą aktorką...
Pozdro

Mefisto_2

jestes jakas niedorozwinieta osoba. napisalem ze jak dla mnie to moze umie grac ale jest paskudna i jest to moja subiektywna ocena i ch** ci do tego. nie napisalem rowniez ze nie lubie ogladac filmow z nia np. "Million Dollar Baby" mi sie podobal ale to jest forum Hilary Swank a nie jakiegos filmu i nie oceniam tu filmu tylko ta aktorke. Powtorze sie jeszcze raz bo znowu sie nie ogarniesz: moze i umie grac ale jest brzydka. Pozdro dla kminiacych ludzi, elo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones