Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Hilary Swank upodobała sobie ciekawe i kontrowersyjne role, no i gra je wysmienice co jest zawsze gwarantem dobrego kina. Poza tym lubie tą aktorke...

Lukash

Zgadzam się.Dla Mnie jest takim Denzelem Washingtonem wśród kobiet :D

Lukash

W zyciu pewna jest tylko smierc, wiec zeby nie bylo za slodko krotko:

The Core :)

Lukash

Jest gwarantem męczenia się wynikającego z samego patrzenia na nią. Niech sobie ma i dwie szafy Oscarów, i
tak jest z niej wyjątkowo nieprzyjemna baba o wyglądzie wychudzonego królika :\

Cpt_Spaulding

jezeli oceniasz aktorke tylko po wygladzie to polecam inną strone z typowymi "laseczkami" , mysle ze tam bedziesz bardziej usatysfakcjonowany.

Lukash

aktorkę ocenia się po absolutnie wszystkim: po tym w jaki sposób gra, zachowuje się na ekranie i TK, JAK
NAJBARDZIEJ, również po tym jak wygląda. nie bądźmy hipokrytami - wygląd to jest elementarna część aktora.
w przypadku Swankowej jej maniera razi mnie o wiele bardziej niż jej wygląd.

Cpt_Spaulding

nie jest super pieknoscia z duzymi cyckami i blond wlosami (jezeli tylko takie aktorki-kobiety ci sie podobaja to znaczy, ze jestes PLYTKI!),

ale jest swietna osoba i aktorka (obejrzyj sobie dodatki do filmu Freedom Writers, to dowiesz sie o czym mowie)

i dostala (2) Oscary za SWOJ TALENT!! a nie wyglad!! i to sie liczy , a nie czy ma twarz jak glupie dziewczynki z okladnki Playboya. zreszta gdyby wszyscy aktorzy byli piekni to kto gral by gangsterow, pijakow lub lub ludzi zwyklych (niezadbanych) ??
nie wszyscy musza byc piekni i nie wiem kto to wymyslij, ze skoro jest aktorka to musi byc piekna (wyglada tak jak ja obdarowala natura) ?

meredith21

głupia sprawa, bo nie lubię dużych cycków ani blondynek...
natomiast naczelnej cierpiętniczki Swanokwej nie trawię. kobieta cokolwiek gra zawsze występuje na mocno
cisnącej, drażni mnie to, nie lubię, nie chcę i nie będę jej oglądać. i tak, jest brzydka jak bezksiężycowa noc.
nie ma w niej nic interesującego jak dla mnie (jeśli sprowadzasz wszystko, do, cytuję "dużych cyckow i blond"
to płycizna z ciebie straszna...). amen.

Lukash

Uważam, że Hilary Swank jest bardzo dobrą aktorką, wspaniale prezentuje się na ekranie i jak zobaczy się jakiś wywiad z nią to widać że jest bardzo miła. Również uważam, że praktycznie każdy film w którym ona gra jest świetny. Moje ulubione to "Freedom Writers" i "Million Dollars Baby"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones