Howard ShoreI

Howard Leslie Shore

8,6
12 633 oceny muzyki
powrót do forum osoby Howard Shore

Muzyką filmową interesuję się od jakiegoś czasu, jednak Pana Shore'a znam jedynie z Władcy Pierścieni i muszę powiedzieć, że było nieźle. To też zwracam się z prośbą do znawców jego muzyki o podanie kilku soundtracków jego autorstwa, żebym mógł się "osłuchać" w jego twórczości. Chodzi mi głównie o ścieżki określane mianem tzw. "kultowych", czyli takie, które większość fanów uważa za dobre, a zwłaszcza charakterystyczne, uwidoczniające styl tego pana.

Bardzo proszę o podanie kilku tytułów.

Pozdrawiam serdecznie!

Mr_Mangas

ja na pierwszym miejscu polecam muzykę do filmu "cela" w sumie zdania na jej temat są bardzo podzielone - jedni sie nią zachwycają innym się nie podoba. dla mnie to jeden z najlepszych soundtracków. odkąd usłyszałem tę muzykę zacząłem się interesować twórczością h.s.
poza tym ciekawie prezentuje się "dogma" (chociaż shore ma leprze soundtracki warto zwrócić na nią uwagę).
w karierze h.s. nie zabrakło "niewypałów" w rodzaju "milczenia owiec" - film rewelacyjny, jednak muzyka mogła być o wiele lepsza.
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones