Howard ShoreI

Howard Leslie Shore

8,6
12 633 oceny muzyki
powrót do forum osoby Howard Shore

Najlepszy kompozytor

użytkownik usunięty

Słyszałem tylko jego myzykę z wszystkich części "Władcy Pierścieni". Mam nawet płyty z muzyką filmową z filmów, i... nie ma dla mnie lepszej muzyki na świecie. gdyby nie ona, nie byłbym tym kim jestem dzisiaj. Wg mnie jest niesamowicie fenomenalna. Wszystke utwory z moich ukochanych płytek znam na pamięć, każdy dźwięk, wszystko. Jeśli ktoś tak ja ubóstwia tę muzykę i film ( i Tolkiena) to zapraszam do wymiany spostrzeżeń itp.

użytkownik usunięty

Kocham muzykę z "WP". Inspiruje mnie ona do wielu rzeczy, między innymi do tworzenia... Umiem także śpiewać głosem Enyi, Sheili Chandry, Isabel Bayerakdarian, Elizabeth Fraser, Renee Fleming, a także nieco naśladować głos Bena Del Maestro. Najbardziej ubóstwiam takie utworki, jak: Aniron, Flight To The Ford, Twilight And Shadow, The White Tree, Evenstar, Forth Eorlingas i Isengard Unleashed. Ale chyba rozpisałam się za bardzo...

ja tam najbardziej lubie z Powrotu Króla utwór tytułowy tzn. The Return of the King

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones