Hubert Antoszewski

8,2
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hubert Antoszewski

To on wcielił się w Pankracego w slynnym programie z udziałem Z.Kęstowicza "Piątek z Pankracym". No i zaskakuje brak notki biograficznej... ((

cromag4

No właśnie - na tenże komentarz na Jego blogu natrafiłem, przyznam dosyć przypadkowo, bo choć z tym Panem, a ściślej z 'Jego' postacią - Pankracym łączą się wspomnienia dzieciństwa to jakoś mało było (bo z tego, co mi wiadomo to już nie żyje :( ) o Nim słychać. Ciekawi mnie jednak przy okazji coś innego - skoro Hubert Antoszewski był/jest aktorem (a tak wnioskuję z faktu jego osoby w tym serwisie, choć nie tylko aktorzy mają tu swoje miejsce) to dlaczego nie ma ani w tym, ani w innym wiarygodnym (jak sądziłem do tej pory) serwisie, a mianowicie filmiepolskim miejsca dla innego aktora [chyba, że to jednak nie aktor], a mianowicie Stefana Pułtoraka ? Czyżby jednak nie należało iść drogą analogii i Pułtorak to nie aktor ? Jeżeli ktoś wie coś n/t temat i zechciałby mnie oświecić - byłbym dŹwięczny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones