Hubert Jarczak

5,9
165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hubert Jarczak

kolo powinien chodniki zamiatac a nie grac w serialach. kompletne drewno, najgorszy ''aktor'' jakiegokolwiek widziałem. chociaz w sumie nie powinno sie go nazywac aktorem bo jest to obraza dla wszystkich ktorzy ten zawód wykonują. dno

radomir_niewiadomski

Hmm po twojej prostackiej odpowiedzi jestem w stanie Ci napisać że chodzi Ci o to że jest przystojny także zazdrość kolego, zazdrość !

aaanetkaaa22

hahahahhahahahahahahhahahahhahahahha
on przystojny? wyglada jak arab :D jakbym tak wyglądał jak on to bym maske nosił, hehe
obejrzyj sobie dziewczynko pierwsza miłosc, bo tylko tam występuje i zobacz jakie to drewno. zresztą wszyscy widzowie PM mają taką opinie, więc nara, dorośnij :D

aaanetkaaa22

acha, i żałosne są takie dziewczynki jak ty, które oceniają ''aktora'' tylko ze względu na to, ze im sie podoba :D nie ma co, poziom gimnazjum

radomir_niewiadomski

beznadziejny jesteś

aaanetkaaa22

ty jeszcze bardziej beznadziejna :P narka, hehe

radomir_niewiadomski

Dla Was to każdy aktor który się podoba kobietom źle wygląda. Rozumiem że wy macie typowe polaczkowate brzydkie gęby, ale nie trzeba od razu ziać nienawiścią. Każdy określony mianem "przystojny" musi być zwyzywany że wyglada jak arab, że wygląda jakby miał zespół downa itp. w takim razie jak wy wyglądacie? Dobrze że jest kilku przystojnych w tym kraju brzydali.

inhalol

pokaż swoją gębe to pogadamy :DD

radomir_niewiadomski

Pewnie znacznie lepiej niż ty, bo nie muszę dowartościowywać się obrażaniem wyglądu aktorów.

inhalol

jasne, jasne, tak sobie tłumacz :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
witek_38

naucz sie pisac poje.bie :D

radomir_niewiadomski

Poje*b to twój stary morda kur*a bo wpie*dol

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radomir_niewiadomski

Żryj gwno swojej starej pedale

witek_38

to ty jestes pedałem poje.busie i spuszczasz się nad hubertem jarczakiem hahahha

radomir_niewiadomski

Dław sie własną spermą

witek_38

nie jestem tobą zeby tak robic ;)

radomir_niewiadomski

Jebał cię pies lepiej morda

radomir_niewiadomski

Drogi Użytkowniku, a może warto by tak poszerzyć troszkę horyzonty i swoje obkurczone pojmowanie świata i zobaczyć pana Huberta gdzieś poza telewizją? Zapraszam do teatru. Jest naprawdę dobrym aktorem i to teatr jest jego życiem, a nie denne telenowele polskiej telewizji. Tylko proponuję przedtem zaznajomić się z zasadami zachowania w takim miejscu, bo po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że mógłbyś mieć z tym problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones