Hubert Miłkowski

7,6
3 827 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hubert Miłkowski

Mogłby zagrać Grzegorza Ciechowskiego niesamowicie mi go przypomina.

Agbella

To samo przyszło mi do głowy, gdy go zobaczyłam we "W głębi lasu"!

Agbella

Rzeczywiście jak to przeczytałam to od razu młody Ciechowski przed oczami, fajnie by było gdyby ktoś chciał nagrać film biograficzny o nim z tym aktorem w roli głównej.

Agbella

rany, uratowałaś mnie, oszczędzając mi co najmniej tydzień rozmyślania, kogo tak bardzo mi przypomina!

Agbella

Bardzo podobny! Nawet bardziej podobny do Ciechowskiego , niż jego własny syn. Na początku Musiałowskiego obstawiałam, ale zmieniam zdanie i dla mnie Miłkowski to kandydat numer 1 na odtwórcę lidera Republiki !

Madeline70

W sumie to syn to do matki mocno podobny jest, ale z tym, że najlepszy kandydat do roli to się zgadzam.

Madeline70

A już myślałem, że napisałaś "Nawet bardziej podobny do Ciechowskiego niż sam Ciechowski" ;)

Agbella

Może to jego nieślubny syn, wiadomo jaki śp. Grzesiek Ciechowski był bawidamkiem.

W "Hiacyncie" to już podobieństwo 1:1. Blond, kręcone loki i styl lat 80. W filmie raz przypomina super młodego Ciechowskiego, a w drugim takiego gdzieś z lat 1992-1994. Jest bardzo podobny. Spokojnie mógłby powstać już film biograficzny, tym bardziej, że już w grudniu minie 20 rocznica śmierci i odtwórcę roli mamy już idealnego. Do roli Potockiej i resztę na luzie się dobierze. Domalewski ma kręcić film o Kozidrak, niech nakręci film o lepszej i bardziej zasłużonej postaci ze sceny Polskiego rocka, jakim był Ciechowski. Szkoda, by o tak świetnym artyście mało kto pamiętał.

Agbella

O tym samym pomyślałem w trakcie seansu filmu Hiacynt! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones