Hudson Leick

Heidi Hudson Leick

6,8
345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hudson Leick

Wszystkie filmy z jej udziałem są strasznie słabo oceniane. Wg mnie w Xenie grała bardzo dobrze.
Ciekawe, dlaczego nikt nie zaproponował jej roli w żadnym poważnym filmie później?

Lisena

Także nad tym ubolewam .. szkoda że ona już chyba żadnej dobrej roli niedostanie , zmarnowany potencjał !

SzymonS1

Dokładnie tak. Była świetna jako Callisto. Piękna kobieta i ta jej mimika, grymasy :)

Lisena

Tak jest, oglądałem filmy z jej udziałem :Bunt maszyn, Stopień ryzyka .. ale niestety są nie najlepsze ..
szukałem także w sieci "Kamienne serce" ale jak na razie nie mogę znalezc ..podejrzewam że podobnie jak ja pierwszy raz śledziłaś jej talenty aktorskie wtedy gdy jeszcze była emisja Xeny na Polsacie ..

SzymonS1

Tak, wiele, wiele lat temu :) Nie widziałam jeszcze tych filmów, ale tak niestety podejrzewałam... Szkoda.

Lisena

Na mnie już wtedy robiła ogromne wrażenie ,a byłem wtedy małym chłopcem, chyba najpiękniejsza aktorka jaką widziałem tylko że niekiedy była odrobinę zbyt szczupła.

SzymonS1

Hehehehehh tak samo o niej myślałam ;) Ale Xena chyba bardziej intrygująca była ;)

Lisena

Nie .. Callisto nr.1 .. przydałoby się poznać osobiście tą bohaterkę serialową w którą wcielała się Hudson ..

SzymonS1

Co prawda znam ją tylko z roli Callisto, zdecydowanie była w tej roli świetna a nie jest proste zagrać psychopatkę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones