Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Ale nie wiem jakim prawem on jest wyżej od Jima Carrey'a i wielu innych świetnych aktorów.Zaraz pewnie się dowiem że Jim nie jest dobrym aktorem,ale ten kto tak sądzi jest idiotą.Hugh Jackman jest dobry ale nie na miarę pierwszej 100

awesomeone1

Ja też uważam, że Jim Carrey to wybitny aktor. Uwialbiam go :) i, że zasłużył być wyżej. Wysoką ocenę Hugh Jackman zawdzięcza swoim rolom. Wolverine,X-men to jego najpopularniejsze role. I nie ukrywajmy tego, że jest większe grono ludzi oglądających filmy fantasy niż komedie. Pan Carrey gra tylko w komediach. To trzeba lubić. Więcej ludzi wybiera filmy fantasy. Stąd taka wysoka nota...

dragon73

Sądzę ,że Hugh zasługuje na lepszą ocenę niż Jim Carrey ,bo sprawdza się w każdej swojej roli :Labirynt,Nędznicy itd.
Jim gra tylko w komediach i nie widzę go w żadnym innym filmie.

dragon73

Co o tym większym gronie to jednak myślę ze więcej ludzi ogląda komedie(a kto je Nie lubi) niż filmy fantastyczne ale zapewne ci chodziło o filmwebowiczów to spoko.a co do miejsca tez uważam ze Jim zdecydowanie powinien był być wyżej od jackmana bo to znakomity aktor nie tylko komediowy ale i dramatyczny(choć malo wykorzystany w tym wymiarze)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones