Hulk Hogan

Terrence Gene Bollea

6,9
1 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hulk Hogan

zawalił małżeństwo bo przespał się z koleżanką swojej córki i to u sb w domu w czasie trwania realty show ! niezły zawodnik nie ma co xD

dj_carlos

Tak robią ci którzy nie mają nic do zaoferowania a chcą nadal być w błysku fleszy. Tanie to bylo .

maciekb80

On miał wtedy depresję i problemy z narkotykami i alkoholem. Słuchałem z nim wywiadu, to mówił, że w ogóle niewiele pamięta z kręcenia tego reality show :P Widocznie był wtedy zmęczony życiem. Najważniejsze, że już się pozbierał po wszystkich swoich aferach i dogadał z WWE swój powrót do firmy prawdopodobnie pod koniec roku, albo na początku przyszłego.

0058yrrab

"Najwazniejsze ze juz sie pozbieral" az tak sie troszczysz jego losem? Bo dla mnie moze skonczyc w rynsztoku i powieka mi nie drgnie .

maciekb80

Po prostu nie jestem balasem, który źle życzy innym ludziom.

0058yrrab

Jak sobie ktos posciele tak sie wyspi .

dj_carlos

Jak fajna była to nie ma się co dziwić:) ja to jednak wolałbym jego córkę:) Brooke jest super!

Macho_mucho

No raczej on taki nie jest xD...ale gdyby to zrobił z córką to taki kazirodczy seks przeszedłby bardziej do historii zdecydowanie haha

dj_carlos

On to oczywiście nie, ale my możemy z Brooke spróbować:)

dj_carlos

Samiec alfa. Szanuję go.

dj_carlos

Żony to nuda!

WybrednyCham

Zwyczajna sprawa każdemu mogła się przytrafić wszyscy świętego udają a jak dobra to sami by to zrobili. Hogan zawsze był spoko gościem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones