Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Powiem wprost. Ja się pytam. DLACZEGO IAN MCKELLEN nie widnieje na liście 100 najlepszych? Z jakiej paki wyprzedza go np.... Ian Somerhalder?

Kepke333

Ian McKellen to przede wszystkim aktor teatralny, choć znany z wielu superprodukcji, to jednak aktor teatralny.
Ten Ian Somerhalder...kto to w ogóle jest? Jakiś pseudoaktorzyna, dobry bo ładny?
Dzisiaj o aktorze nie decyduje jego talent, ale popularność.

FRODOLIVES

Wspomniałem o tym całym Ianie bo jest obecnie znany za marny serialik o wampirach. Kiedyś go jeszcze kojarzyłem z LOSTów. Zbieżność imion przypadkowa. ACZKOLWIEK uważam, że warto by Ianów zamienić miejscami.

FRODOLIVES

Co na 10-11 miejscu robi Gosling? To jest zadziwiające. A aktorzy z LOTR nie mieszczą się w setce, np. Christopher Lee- wspaniały aktor na 171 miejscu, Elijah Wood - 719, Viggo Mortensen - 128, Orlando Bloom - 725, Billy Boyd - 507, Dominic Monaghan - 406. To przykre. Dodatkowo głupotą jest, że znani rezyserzy, którzy zagrali w paru swych filmach epizody są liczeni jako aktorzy. Np. Clint Eastwood jest i reżyserem i aktorem, ale Tarantino, Pedro Almodóvar czy Peter Jackson to przecież nie aktorzy, chyba że się mylę. Wszystkich cenię jako reżyserów.

MarcoK

Ze wszystkim się zgadzam ale Gosling to najlepszy aktor młodego pokolenia.

FRODOLIVES

Niestety racja

Kepke333

W zasadzie pytanie jest niepotrzebne, bo cała lista filmwebu jest absurdem (w różnych kategoriach)... Ledger przed Connery'm? Toż to niesmaczny żart.

Cleaa

Prawdę mówiąc, ja już po dość krótkim czasie na te rankingi przestałam w ogóle zwracać uwagę...

Cleaa

Zgadzam się, Ledger jest wysoko, bo zginął, Oscar niezasłużony. Normalnie filmy tego typu nie są nominowane w kategorii najlepszy aktor.

Kepke333

bo jest gejem

air87

to oblega z Twojej strony czy stwierdzenie faktu?

Kepke333

jeśli uważasz że nazwanie geja gejem jest obelgą no to sam sobie odpowiedz.

air87

Tu przyznaje rację. Nie neguję tego, nie mam nic przeciw homoseksualistom, ale tak niska ocena to skutek oceniania sir Iana przez pryzmat jego seksualności.
"Dam 1 bo to pedał"
Wielu już takich było...
Ta niska ocena nie zmienia jednak faktu, że pan Ian świetnym aktorem był, jest, i mam nadzieję, że jeszcze długo będzie.

FRODOLIVES

Niestety masz rację

air87

pytałem się czego nazwanie go gejem dotyczyło, nie wyłapiesz akcentu w mowie pisanej więc uściślenie jest czasem jak najbardziej na miejscu.

możliwe wydźwięki?
bo jest gejem - jest gejem wiec sobie zasluzyl
bo jest gejem - jest gejem więc niektórzy tak oceniaja bywa

Kepke333

...i opcja nr 3:
odpowiedzi a) i b) są prawidłowe.

air87

strzał w 10 ;D

air87

Urodził się i laski go nie kręcą. Znasz na to jakiś lek? Co byś zrobił na jego miejscu? Póki dzieci nie atakuje niech śpi z kim chce

Kepke333

Dla mnie Mckellen to nr. 1 wszechczasów. Jedyny który spełnia moje oczekiwania jako widza. On każdą postać gra inaczej i nawet kiedy gra mniej isotną postać to i tak zawsze cała uwaga skupiona jest na nim i gra pierwsze skrzypce. Gdzie pier*****y oscar ja się pytam?!

Kepke333

Większa część aktorów ze zmierzchu jest wyżej niż on. Ech, ta komercja.

Ewelina

Niestety

Kepke333

Bo gimnazjalistek nie rajcują takie dziadziusie

Tortuga033

Proszę nie generalizować, niektóre nastolatki, a i owszem, "rajcuje" McKellen. :D

Selenielka

Są nastolatki i są nAsToL:*aTkI.
Pisałam o tych drugich.

Kepke333

Bo Somerhalder gra w rzeczach oglądanych obecnie powszechnie, a Kellen do pewnych grup wiekowych raczej nie trafi z rolami innymi, niż Gandalf.

Kepke333

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones