Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

AKADEMIA FILMOWA (OSCAR)

użytkownik usunięty

Mam zamiar zaje.... temu co przykazują nagrody. Czemu Ian McKellen jeszcze nie dostał w ogóle Oscara? Nawet rola Gandalfa zasługuję na nią...

Popieram w 100 % :)

użytkownik usunięty

tym* poprawka

Chyba nie jest żydem. :)

Bo dbają o poprawność polityczną... I homoseksualiście nie dadzą. I taka prawda, że ta komisja to jakaś parodia. W końcu jest amerykańska...

Z resztą DiCaprio też nie dali, a odwala równie dobrą robotę.

Pain_God

Hmmm, moi zdaniem Oskar dla geja to komunikat w stylu ''patrzcie, jesteśmy tacy nowocześni i tolerancyjni''. Penn dostał nagrodę za rolę aktywisty na rzecz równego traktowania, może wyczerpała się im pula na walkę z uprzedzeniami ;)

Azzurro

heh dokładnie, z roku na rok coraz mniej szanuje gale oscarów. Pan McKallen zasługuje na oscara którego pewnie nie dostanie.
Na temat DiCaprio nie chce się wypowiadać. Genialny aktor a ma dopiero niespełna 40 lat.

Pain_God

eee, a Tom Hanks za rolę geja w "Filadelfii"? no i Sean Penn za "Obywatela Milka"?

NickError

Grać geja jest na top'ie w filmografii, ale być naprawdę to co innego.

Ja już dawno przestałam wierzyć, że Oscary są wiarygodnym wyznacznikiem. Dostaje masę panów, którzy smędzą (komedie dostają najczęściej Maliny), a faceci z iskrą bożą mogą czekać latami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones