Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Ale przyznaje w Gandalfa wcielił sie bardzo dobrze.Szanuje tylko jego f\gre aktorska a jego samego nie .A ocena 7/10.

Karatos

Ostatnio widzialem Cie przez okno masturbującego się patrząc na tyły Gandalfa we Władcy... Hipokryta.

Bobey

Mimo że jestem gejem ja go bardzo lubię ma talent aktorski i dorobek filmowy.Najbardziej podobał mi sie oczywiście w roli Gandalfa.

thedagusia_13

Mimo że jest gejem....sorki za błąd.

thedagusia_13

'Mimo że jestem gejem' haha dobre :)

Kryychaa

A ja nie wiem, co wy wszystko macie z tym "mimo"- czy to ma jakiekolwiek znacznie??? Geje to również ludzie (i napewno nie chorzy)- często nawet dużo lepsi od "normalnych" facetów. Ja jak już to napisałabym, że szkoda, że jest gejem, bo gdyby nie był... :)

Nela

W pełni zgadzam się z Nelą. Za krótki za krótki

thedagusia_13

no, to jest różnica:)

Karatos

Ja od teraz szanuję go tylko jako aktora bez dwóch zdań!!!!

Karatos

Jest gejem niestety. A co miałaś na niego ochotę, czy nie jesteś tolerancyjna? Aktorem jest genialnym a to czy ktoś jest homikiem czy heterykiem jego prywatny biznes. Chyba nie to tu się ocenia.

upior_w_operze

Urodził się i laski go nie kręcą. Znasz na to jakiś lek? Co byś zrobił na jego miejscu? Póki dzieci nie atakuje niech śpi z kim chce

Karatos

Rola to rola, człowiek to człowiek. Jedyne lekarstwo na 'sklejanie' - znaleźć kilka diametralnie odmiennych ról.

Karatos

Urodził się i laski go nie kręcą. Znasz na to jakiś lek? Co byś zrobił na jego miejscu? Póki dzieci nie atakuje niech śpi z kim chce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones