Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Ktoś chyba pomulił adjęcia, bo ten facet to ni w ząb do gangalfa podobny to nnie jest...

Varda

no jak nie jest, ten sam nos, te same oczy
ty jakaś ślepa jesteś :P

endullah

hahahhahahahahahahahahahhahaha ... niepodobny do Gandalfa... ktoś zdjęcia pomylił

endullah

we Władcy Pierścieni McKellen miał doczepiany sztuczny nos (looknij w ciekawostki)

Varda

pewnie że jest podobny to gandalf szary we własnej osobie

Varda

To w końcu Gandalf czy Ian McKellen bo już sam nie wiem (rotfl)

Varda

No bo to nie jest Gandalf.!! To jest Franczesko Toti za 40 lat.!! On tak bendzie wyglondał mniejwiencej. Fani Franczeska piszscie.!!

Varda

Do licha. Nie widzicie że to zdjęcie Shirley Temple?!! Kto to zaakceptował?

Not_Anyway

matulo! a co ty myślałaś ze na co dzień wygląda tak samo jak gandalf? chodzi sobie po ulicy z siwą brodą i włosami do pasa? co za wybitna mądrość

Varda

no pewnie ze to Mckellen a charakteryzacja robi swoje...:]:]:] ogladnijcie innym filmy z nim to odrazu można rozpoznać jego twarz...

Varda

No wiecie, ale może niektórzy myślą, że Ian tylko od święta jest sobą, a na codzień wygląda jak Gandalf... :P

Varda

haha, zabawne. A myślałaś, że np taki Charlie Chaplin cały czas miał na sobie słynny wąsik? =]

Tender_L

Osobiście przeżyłam szok życiowy, kiedy zobaczyłam Chaplina bez charakteryzacji na Trampa. Zupełnie niepodobny.

Varda

O choinka! Faktycznie to nie on! Przecież na tym zdjęciu jestem ja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones