Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Nie dość że 6 sezon TVD będzie dopiero w październiku, to bez Damona.
Uważam że to straszne że uśmiercili Damona, mogli nie "wskrzeszać" Tylera ale żeby był Damon.
Nie wiem jak wy ale ja 6 sezonu nie będę oglądać jeżeli nie będzie tam grał Ian.

Justiixxx

Według mnie na pewno będzie.

Justiixxx

Przecież będzie, podpisał kontrakt za 6 sezonów, więc będzie.
Nawet był wywiad i Julie potwierdziła, że Ian i Kat wrócą, i nie odeszli na stałe.

Aga99

na*
Julie potwierdziła, że Damon i Bonnie wrócą, aktorzy ich grający nie odeszli z serialu* tak powinno być

Justiixxx

http://hollywoodlife.com/2014/05/16/ian-somerhalder-leaving-vampire-diaries-damo n-death-coming-back/

napisane jest, że zostaję w obsadzie serialu.

Justiixxx

Będzie na 100%. Teraz się zastanawiam, czy w ogóle druga strona została zniszczona. Urwali jego kwestię, więc możliwe, że nie. Uważam, że kilka pierwszych odcinków skupionych będzie na przywróceni Damona i Bonnie.
Ja przestaję oglądać, jeśli połączą te dwie postacie. Delena forever.
Już w książce mnie Damon z Bonnie denerwuje, a co dopiero w serialu, który według mnie jest o niebo lepszy od papierowego pierwowzoru.

beta_00

Boże , naprawdę w książce byli razem? Bo ja przyznam, że przeczytałam pierwszą część, która była tak beznadziejna, że sięgnęłam dopiero po ostatni rozdział ostatniej książki, żeby się dowiedzieć czy Elena będzie z Damonem :D

Madziunia_filmweb

Ja jestem na "Dusze cieni". Jeszcze nic oficjalnie nie ma, ale jest dużo momentów ich razem i Damon troszczy się o Bonnie. Nie wiem co z tego wyniknie :D
Zgadzam się, że książki są beznadziejne. Ale jakoś czytam, bo chcę porównać serial z pierwowzorem. Całe szczęście, że w ekranizacji jest inna fabuła i Caroline jest inna. Ta książkowa działa mi na nerwy.

Justiixxx

Może tak najpierw dać ostrzeżenie przed spoilerem? Nie którzy jeszcze nie widzieli finału lub zaczynają dopiero oglądać, a to mógłby być mega spoiler :) Według mnie niepotrzebne wskrzesicieli Tylera, wkurza mnie od 4 sezonu, pomyśleć, że 2 sezony byłam za Forwood, mogli też nie wskrzeszać Jeremy'ego, który nic nie wnosi do serialu, wolałabym żeby wtedy wrócił Alaric i Bonnie za którą nie przepadam, i nic do jej nie mam, ale za dużo umiera i wraca, niech msrtwy pozostaną martwymi, pomysł z nią jako kotwicą mnie nie nie przekonał, brakowało tej magii, a ta nowa czarownica - Liv i jej braciszek, który przerwał zaklęcie i uniemożliwił Damonowi powrotu, działali mi na nerwy. Co do Iana, pewnie, że wróci, chyba Plec nie jest tak głupia żeby zabijać jedną z głównych postaci, która jeszcze utrzymuje ten serial no i Delena :) jeszcze jedno pytanie: Gdzie się podziała Rose, Anna? No i Lexi mogła wrócić, w ostatnim odcinku była ok

Alexa1694

Szkoda, że Anna przeszła już ostatecznie do tego "nieba" czy nie wiem co to tam jest, lubiłam ją z Jeremym :( Rose i Lexi też są spoko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones