Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Ma niemieckie, lub żydowskie, lub holenderskie, lub austrijackie, lub belgijskie nazwisko.

Sorry, że żyd z małej, ale nie mogę napisać ż z dużej :/

Karirsu

Dlaczego nie możesz? Masz zepsutą klawiaturę? Czy po prostu nie masz szacunku?
Wiesz kim w ogole byli Żydzi? zapewne nie wiesz.

Salvatore20

Mam niemiecką klawiaturę i nie mogę napisać litery ż z dużej, i tak żeby napisać małą literę ż trzeba grzebać w ustawieniach :/ A żyd to taki człoweik, rdzenny mieszkaniec Izraela, wyznają Judaizm i mówią po hebrajsku, w średniowieczu bardzo dużo żydów, żyło w Polsce, dlatego wiele Polaków ma żydowskie korzenie. I nie, nie czuję się obrażny twoimi niesłusznymi oskarżeniami mnie o antysemityzm, więc spoko nie musisz się palić ze wstydu ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
air87

Ja powiem tak: Nie sugeruj się stronami ze śmiesznymi obrazkami, jeśli chodzi o życie na zachodzie, wydarzenia polityczne i niepolityczne, bo grozi to dużym spadkiem IQ i stwierdzeń typu: "Nie mogę być dumnym z bycia białym, heteroseksualnym mężczyzną, bo mnie ludzie z zachodu ukamieniują."

Karirsu

dokładnie tak. Ludzie z zachodu i z lewej strony

Karirsu

No i dowiem się wreszcie, czy to Niemiec, czy Żyd? (patrzcie, Ż, staram się. Może mi odpowiecie??)

Karirsu

Czytałam na jakieś stronce, że ma francuskie, angielskie i indiańskie korzenie.

Truskaffka11

To nazwisko mu nie pasuje.

Truskaffka11

Nazwisko "Somerhalder" pochodzi od ... przybranego dziadka. Jego biologiczny dziadek miał na nazwisko Kadlub (był rzekomo bogatym właścicielem ziemskim w Wielkiej Brytanii). Można spekulować zatem czy to pochodzenie polskie (od Kadłub) czy może inna "mieszanka".

Karirsu

otóż... napewno jest germańskie, ale można dyskutować z jakiego języka pochodzi ponieważ...

1 Somer- niem. Sommer / hol. Somer / dun. Somer / ang. Summer / szw. sommar
2 Halder - niem Halter / hol. Halder / dun. Holder / ang. Holder / szw. hållare
(zatrzymujący lato)
podobnie będą brzmiały inne języki germańskie, fryzyjski itp idt....

Słowotwórstwo typowe dla j. niemieckiego, więc prawdopodobnie pochodzenie niemieckie, zniderlandyzowane po XVII w. NIE ŻYDOWSKIE jak Goldbaum, birmbaum, Warszawski, Einstein,
tyle z etymologi nazwiska,
a co do pochodzenia etnicznego w to jest AMERYKANINEM, mieszkańcy USA i Kanady mają mocną świadomość narodową ponieważ KAŻDY z nich jest EMIGRANTEM, co nie ma najmniejszego znaczenia.
Szkoda, że europa opanowała tę naukę po 200 latach po USA... ( mimo tarć 1861-1865 )

pozdrawiam

ester88

Taka świadomość narodowa, że emigranci karzą Czarnym do Afryki wracać, a policjanci strzelają do ich dzieci ;p

Karirsu

Każą.... Anal-fabeta
W kazdym narodzie istnieja nacjonalisci, rasisci, itp

ester88

No wiem. W Polsce jest nawet gorzej.
A lódzi, ktuży wytykajoł mi byłełdy ortograficzne nie lóbieł. W Rzaden sposup mi nie pomagajoł.

Karirsu

O masz już polską klawiaturę? xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones