Iga Krefft

5,7
406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iga Krefft

Witam
Moglibyście obejrzeć materiał w poniższym linku i ocenić, czy Iga śpiewa tu własnym głosem, czy może z playback'u bo sam nie jestem do końca tego pewien

http://www.youtube.com/watch?v=iBMReGEKxIo&feature=player_embedded#!

Z góry dzięki za nadsyłane odpowiedzi
POZDRAWIAM

samotnik21

To jej głos. Muszę przyznać, że jako wokalistka jest niezła, ale jako osoba beznadziejna. Byłam z nią na festiwalu teatralnym w Płośnicy. Niezwykle zarozumiała i pompatyczna. Jeden z moich kumpli ją ośmieszył kiedy zaczyna gwiazdorzyć i może wyjdą jej takie rzeczy na dobre

olka5353

nie wiem zazdrościsz jej czy co? hę? jak wgl można oceniac ludzi po tym jak się ich raz w życiu widzaiło czy wgl miało do czynienia? super, nawet z nią pewnie nie gadałas tylko pewnie widziałas jak się smieje czy coś i odrazu nazywasz ją " Niezwykle zarozumiała i pompatyczna". jakąs pseudointelektualistke zgrywasz. co tak " Niezwykle zarozumiałego i pompatycznego" zrobiła?

allthatilove

Nie wiem jaka jest teraz, ale wtedy taka była. Rozmawiałam z nią i nie tylko ja odniosłam takie wrażenie. A ty znasz ją osobiście, że tak jej bronisz?

olka5353

nie, tylko po prostu chodzi o to że ludzie strasznie powierzchownie oceniają, nie wiem zawsze jakos z tym starałam się walczyć. trzeba się nie przejmować i robić swoje, patrzeć na swoje, a nie cudze ręce. Poza tym innych krytykuje się bardzo łatwo i przyjemnie;/

allthatilove

Po za tym kochanie zazdrościć jej nie mam czego. Po pierwsze z tego względu, że siedzę w innej branży, ale to nie ważne, a po drugie nie mam parcia na szkło i jest ode mnie sporo młodsza, także nawet gdyby to o te same role ubiegać się nie będziemy. Powodzenia jej życzę bo talent ma, ale kochać jej nie muszę. Dystansu trochę ludzie.

samotnik21

Nie, nie śpiewa z playback'u. I nie zgodzę się z dziewczynką wyżej. Iga zarozumiała ? hah udało Ci się mnie rozśmieszyć.

moniqaa

Skarbie, dziewczynką to ja przestałam być dawno temu.

użytkownik usunięty
olka5353

Ehe, bo ci uwierzymy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones