Iga Krefft

5,7
410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iga Krefft

Ok, gra tylko w M jak Miłość ale nie gra marnie. Jest jeszcze młoda i się uczy, moim zdaniem gra lepiej niż np. jakaś osrana i przesłodzona gwiazdka Disney Channel.

Panna_P

Wiadomość z ostatniej chwili: Ona już się staje gwiazdką Disneya bo trafiła do obsady disneyowskiego "Do dzwonka"

Lola140392

wiadomość z ostatniej chwili. Iga nie uważa się za gwiazdę.

użytkownik usunięty
moniqaa

A ja czytałam na różnych forach np. na poprzedniej stronie też coś wspomniano, że jest strasznie zarozumiała.Ale ja z nią nierozmawiałam więc nie oceniam jej (żeby nie było tylko mówię co czytałam).

moniqaa

gra aktorska beznadzieja, dziwie sie ze wogole ja wzieli chyba tylko ona sie zglosiala do tej roli

osk987

"gra aktorska beznadzieja"- szkoda że cie nie wzięli co? penie byś był lepszy no nie osk!? z twoich komentarzy wynika ze sie niżle znasz na tym aktorstwe co?
rozumiem ze po AT?

allthatilove

1. Jesteś raczej 10 latką, uwazasz ze zgłosiłem się do tej roli, a za chwile piszesz iz jestem po studiach.
2. Każdy byłby lepszy od niej.
3. Czytam dużo książek na temat aktorstwa.
4. A skąd wiesz, może po PWST?

allthatilove

a i 5. Pozdrów koleżaneczkę Igę wspólnie się dopełniacie jak widać.

osk987

TO GRATULACJE! Oczywiście łatwije sie ocenia innych i krytykuje, niż chwali, a skoro tak cudownie niezwykłym człowiekime jestes to powiedz , ile masz lat, wiesz ten intelekt twóoj i wgl

allthatilove

1. Nie lubię się chwalić z porównaniem do Cb i tej całej Igi.
2. Nie powiedziałem, ze jestem niezwykle cudownym człowiekiem.
3. Niech Cię nie interesuje ile mam lat a intelektem to ty się lepiej swoim zajmij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones