Igo Sym

Karl Julian Sym

6,9
98 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Igo Sym

Igo Sym to gnida, w czasie wojny współpracował z niemieckim gestapo. I tak łagodnie z nim postąpili że "tylko" go zastrzelili, bo wcześniej powinni mu łeb ukręcić

anga12345

W czasie wojny?
Ten gościu był agentem Gestapo jeszcze na długo przed wybuchem wojny.

Lukasz_Broda

Taka prawda, że większość Europy w tamtym czasie była za nacjonalizmem. Nie wiemy czemu Igo Sym kolaborował z Niemcami (być może się bał i chciał być względnie bezpiecznym). Łatwo nam oceniać z perspektywy dzisiejszych czasów, ale to były czasy niebezpieczne. W takich sytuacjach większość ludzi kieruję się instynktem przetrwania.

anga12345

Tusk swoich czasów.

anga12345

Odgrzanie starego kotleta, wiem. Kiedyś też tak o nim myslałem, ale facet urodził się w Austrii, w trakcie I WŚ służył w Austro-Węgierskiej armii, całe dzieciństwo i dojrzewanie spędził tam. W tym przypadku nie nazywałbym zdrajcą czy kanalią.

666green666

A ja owszem. Mordowanie narodów w imię poczucia wyższości rasowej powinno wzbudzić przynajmniej refleksję, niezależnie od środowiska w jakim przyszło dorastać.

anga12345

Jak tak patrzę na Polskę za rządów PiS to mu się nie dziwie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones