In-guk Seo

8,6
680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby In-guk Seo

Bardzo dobra drama w której dużo się dzieje. Polecam....In Guk ma świetną rolę...jedynym minusem jest Sooo Young. Nie widziałam jej nigdzie wcześniej i dobrze bo kompletnie nie potrafi grać. Jestem na 12 odcinku i generalnie czy jest smutna czy wesoła ciągle ma tę samą minę. Zdecydowanie najsłabszy punkt dramy.

klaudia2251

Także polecam tą dramę i zastanawiam się czemu nie ma jej jeszcze na Filmwebie

czarny2501

bo to fimlep jest

klaudia2251

Jak sie duzo dzieje to musi byc dobra co nie:)

Szybszy

Niekoniecznie:p Ale ta jest naprawdę ciekawa:)

klaudia2251

Najlepsza w tym serialu to jest ostatnia scena, szczególnie jeśli ktoś widział Bad Guys :)

także, lepiej najpierw obskoczyć Bad Guys (ma 12 odcinków i jest genialne, choć też posiada irytującą pannę z jedną miną) a później Task Force 38

Kasiek_haz

Podobno ma być drugi sezon Bad Guys..słyszałaś coś na ten temat?

klaudia2251

Czytałam tylko, że ma być i to w tym roku
Ale z kim, o czym, kiedy dokładnie, kto napisze czy kto wyreżyseruje to chyba nawet jeszcze producenci nie wiedzą :D

Kasiek_haz

No właśnie też gdzies czytałam ale żadnych konkretów. Czekam teraz na dramę Man to Man z Park Hae Jinem...może akurat będzie fajna.

klaudia2251

ja po Voice, teraz oglądam Tunnel
OCN dostarcza w tym roku, aż miło, dlatego zacieram rączki na ewentualny drugi sezon Bad Guys
powróci stara obsada, czy nie - ja się jaram :)

Kasiek_haz

Też oglądałam Voice..świetna drama. Zastanawiam się nad Tunnelem...warto?

klaudia2251

Po 5 odcinkach mogę napisać, że mnie wciąga. Z każdym kolejnym coraz bardziej. Dobrze wymieszane proporcje między kryminałem, fantasy (przeniesienie się w czasie), komedią i, o dziwo, romansem. Bohaterowie interesujący, chemia między nimi jest. Bardzo fajnie rozwijają się pewne relacje, szczególnie love/hate bromance głównych bohaterów i nieśmiało idący do przodu romans dwójki osób, które powoli otwierają się jedna przed drugą. Zagadki kryminalne też interesujące. Podobały mi się nawiązania do filmu Zagadka Zbrodni w jednym z odcinków :D Kilka rzeczy dość oczywistych, ale nie wszystkie, i ciekawi mnie dokąd to wszystko pójdzie. I mam nadzieje, że nie straci rozpędu i utrzymają ten poziom do końca. Jak lubisz w/w gatunki to polecam.

Kasiek_haz

To sobie zerknę na ten Tunnel...własnie czukam czegoś aby załatać pustkę po Voice:) Dzieki

klaudia2251

any time,
Ja w ogóle miałam niezłą serię. Heartless City, Signal, Goblin, Voice. Następnie trafiłam na My Beautiful Bride, ale wytrwałam tylko 6 odcinków. Później Missing 9, obejrzałam do końca, ale tylko dla aktorów, bo serial stał się parodią samego siebie. Teraz dopiero Tunnelem wydaje mi się, że wróciłam na dobry trop :)

Kasiek_haz

Lubię dramy kryminalne..zwłaszcza jeśli są dobre ale przyznam, że w dramach bardziej szukam rozrywki na zasadzie humoru i wzruszenia. Nie powiem...widziałam kilka świetnych azjatyckich dram..klimatycznych i taką zawszę chętnie obejrzę. Słyszałam ponoć, że ta drama Signal jest rewelacyjna. Myślę, że za nią i za Tunnel się teraz zabiorę.

klaudia2251

Signala oglądaj, nawet nie czekaj. Rewelacyjny serial :D

Masz niezły timing. Właśnie zaczyna się pisanie i kastingi do 2 sezonu BG. Wraca ten sam scenarzysta. Póki co nie wiadomo, co z obsadą.
http://www.dramabeans.com/2017/04/bad-guys-age-of-evil-in-contention-for-ocns-fa ll-lineup-2/

Kasiek_haz

Haha no widzisz:) W takim razie zaczynam od Signal bo coś musi być w tym serialu skoro wszyscy go polecają. Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones