Ingmar Bergman

Ernst Ingmar Bergman

8,6
3 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ingmar Bergman

W stopklatce znalazłem taki artykuł: "W naszym kraju trwa właśnie święto tego wybitnego twórcy. W wielu miastach będzie można obejrzeć jego filmy (na specjalnie odrestaurowanych kopiach), które trafią także do regularnej dystrybucji a potem pojawią się na DVD. ". Czy ktoś wie kiedy to nastąpi?

Jimi_3

Czytałem gdzieś, że jesienią mają wypuścić te filmy, które były na przeglądzie osobno do kin, a pod koniec roku wydać na DVD (znając polaków, zrobią pakiet za parę stów, jak np. z Kurosawą....)

Jimi_3

Aha, i jeszcze jedno: http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/3788 [www.dvdmax.pl/dvd/art/i...] :-) jeszcze nie miałem przyjemności zobaczyć, ale napewno kupię

Jimi_3

Tych filmów Bergmana ma być 10. Pakiet ma się ukazać w grudniu. Jak znam życie cena będzie pewnie w okolicach 434 złotych. Tyle kosztuje np pakiet filmów Feliniego czy Kurosawy. U nas w Polsce Niestety dystrybutor z góry zakłada że film kupi mało osób i daje wysoką cenę żeby ci nieliczni zapłacili za tych co nie kupią. Ot polski paradoks.

diuval

Doczekaliśmy się. Cena (ok. 600 złotych) całkowicie mnie zdruzgotała :(

zeldo

Tak właśnie, teraz już tylko 599,99 :P zawsze ot grosik...narzuty są niezłe...

Joern

i jak tu nie sciągać filmów z netu?? :(:( nie powiem lubie mieć orginalne płyty na półce ale gdybym kupiła sobie taki pakiet to przez miesiac bym żyła chyba o chlebie i wodzie.

Anouk_4

a ja kupiłam tę kolejkcję i jestem z niej bardzo zadowolona. jest pięknie wydana, ma bardzo ładną wkładkę z krótkimi notkami o filmach autorstwa Tadeusza Szczepańskiego, filmy mają dobrą jakoś i napisy działają (moje przekleństwo, zwykle w tego typu kolekcjach trafiam na niedziałające napisy). polecam.

vil

No, teraz za jeden box z 5 filmami Bergmana zapłacimy ok. 175 zł. To chyba nie jest aż tak wysoka kwota??? Poza boksami czarnym i białym (które zawierają łącznie 10 filmów) ukazał się jeszcze jeden zawierający 6 innych obrazów tego twórcy. Pozdrawiam wszystkich fanów szwedzkiego reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones