Ingmar Bergman

Ernst Ingmar Bergman

8,6
3 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ingmar Bergman

Dopiero teraz zauważyliście jak wielkim reżyserem i człowiekiem kina był Bergman? Dopiero po jego śmierci namnożyło się artykułów w przeróżnych gazetach. Na forum też powstało kilka tematów. Dopiero po śmierci. Tak go ceniliście? Myślicie, że ktoś będzie wam się do stóp kłaniał, bo walnęliście "wirtualnego znicza"?

Opamiętajcie się ludzie. Poszanujcie pamięć tego wielkiego człowieka który ukrztałtował w pewnym stopniu myślenie niektórych ludzi.

Pozdrawiam

mateja_1985

Prawdopodobnie jutro zadebiutuje na pierwszym miejscu w naszym rankingu TOP 100.

mateja_1985

a ja myśle że niepotrzebnie masz pretensje, moze właśnie dzieki temu więcej ludzi sięgnie po jego arcydzieła, a to chyba dobrze... co nie?

mateja_1985

Nie wiesz że ludzi się docenia dopiero kiedy umierają?

alien_2

Tak jest zawsze. Nie ma co się dziwić. :/

mateja_1985

:))) Ale tak jest zawsze...właśnie dziś zadebiutował w Top 100. Nieomal spadłam z krzesła. Cóż to sie stało? Nagle dzieci głosujące na Orladno obejrzały wszystkie jego filmy i należycie go oceniły?
Ironia...

Wiesz, to jest tak jak z Billym Joelem - w empiku można kupić jedną jego płytę (w każdym empiku tą samą). Co ja mam zrobić jako fanka? Życzyć facetowi śmierci, to sprowadzą całą dyskografię?... :(

mateja_1985

A teraz pomyśl co będzie np: z Tarkowskim, który już dawno temu
umarł, jego twórczość pewnie pozna jeszcze mniej osób. I nikt nawet nie postawi mu "wirtualnego znicza".

aszgil

Spróbuj wyhaczyć jakiś film Tarkowskiego w publicznej telewizji. Ni ch*ja, nie da rady. Jak puścili Stalkera na Ale Kino to wielkie święto było.

Motorcycle_Boy

Podpalili swoje pseudo-internetowe świeczki i tyle...
Zastanawiam się tylko, czy któryś z nich obejrzał choćby parę jego filmów?!

użytkownik usunięty
era

Wiesz Alien, to co powiedziałaś było zarazem strasznie głupie i nie na miejscu, choć z drugiej strony było poniekąd straszną prawdą. My sami o tym decydujemy- jeżeli będziemy postepować zgodnie z Twoimi słowami, to marna nas czeka przyszłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones