Ioan Gruffudd

7,3
8 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ioan Gruffudd

Dlaczego aktor nominowany do złotej maliny jest tak wysoko w top 100 (35 miejsce)?? Nie kumam....wytłumaczcie mi to...Nie przypominam sobie żadnej jego roli i ciężko mi ocenić jego talent aktorski, ale może właśnie fakt że jakoś nie zaistniał w mojej pamięci mówi sam za siebie. Wydaje mi się że jego wysoka pozycja w rankingu to lekka przesada.

ika_1989

może dlatego że większość filmów z jego udziałem nigdy u nas głośna nie była albo w ogóle nie wyszła, no może za wyjątkiem Titanica i fantastycznej czwórki. A aktor dość dobrze gra choć czy być tak wysoko na liście....hmm chyba trochę przesadzają

Venea

No właśnie. Talentu mu nie ujmuję bo nie znam za bardzo jego ról, ale uważam że są lepsi od niego:)

ika_1989

Może (a raczej na pewno) i są lepsi, ale zapewne mniej lubiani. Ja daje mu 8/10 przede wszystkim za Króla Artura i Zgromadzenie.

Venea

Mało filmów z jego udziałem u nas w Polsce gościło. Ja obejrzałam większość z jego ról i jest on jednym z moich ulubionych aktorów. Niektóre z tych filmów były naprawdę ciężkie do zdobycia, ale opłacało się je kupić.

ika_1989

Al Pacino też był w 2008 nomonowany za 88minut do maliny.
więc...

ika_1989

Żenujące jest rozbieranie na czynniki pierwsze rankingów na filmwebie. Różne są tendencje i gusta, nikt nie powinien się kierować tym ile aktor ma Złotych Malin czy Oscarów (większość ludzi zwraca uwagę tylko na te nagrody) a własnym gustem. Wiadomo, ze te rankingi nie będą obiektywne i trzeba się z tym pogodzić, samemu dając ocenę aktorom za grę, a nie za wygląd czy sympatię.

ika_1989

Nie sugeruj się tymi pseudonagrodami które są niezwykle nieadekwatne i zakłamują prawdziwą wartość talentu aktorskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones