Iwan Rheon

8,6
12 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iwan Rheon

Dla mnie, to naprawdę niezłe odkrycie. W Grze o Tron świetny a w Misfits to przeszedł samego
siebie. I do tego jest bardzo przystojny ;) I albo to takie role dziwaków pasują do niego albo po prostu
jest dobrym aktorem. Albo i jedno i drugie :)

Derry_Holmes

Podpisuję się rękoma i nogami pod Twoją opinią :) W Misfits tak świetnie pokazał różnicę między Simonem, a Simonem z przyszłości. W Grze o Tron za to cudownie gra psychopatę Ramsaya, a w sitcomie Vicious uroczego chłopaczka Asha :))) We wszystkim, w czym go widzę, wypada świetnie. I do tego ładnie śpiewa. I te jego OCZY. Czego chcieć więcej?

NadineS

Dokładnie! Dzięki :)
Widać pokolenie młodych aktorów nie jest takie złę ;)

Derry_Holmes

popieram a tu dowód (oprócz ról filmowych) http://www.youtube.com/watch?v=LyEzfTiHLYg

użytkownik usunięty
natalien88

Jakoś nie porywa mnie jego śpiew.

Derry_Holmes

wszystko ok, ale z tym "bardzo przystojny" to raczej bardzo przesadziłaś, - oczywiście kwestia gustu ale przystojniak to on nie jest

Sairina

Racja-kwestia gustu, jednym się podoba, innym nie-dla mnie ma bardzo ciekawą urodę :)

Derry_Holmes

Właśnie niby nie jest jakiś piękny, ale ma w sobie coś takiego... przyciągającego.

Derry_Holmes

Troszeczkę sie w nim zakochałam po trzecim odcinku 2 serii Misfits. :)
Nie dostrzegałam wcześniej jaki jest sexy. A w tym odcinku był piękny, wysportowany i pewny siebie. Zazdrościłam Alishy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones