Iwan Rheon

8,6
12 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iwan Rheon

Jego rola, Ramsaya, w Grze o Tron, to mistrzostwo świata. Postać młodzieńca-psychopaty. Zwróćcie uwagę na oczy i uśmiech Rheona (aktora) podczas tortur Greyjoya! Geniusz! :-)

Soanvig

Równie genialnie zagrał Antonio Banderas w filmie "Zabójcy" z 1995 roku

Soanvig

Tak, oczy i uśmiech ma niesamowite! Najfajniejsze jest to, że w wywiadach również widać u niego to psychopatyczne spojrzenie <3 :D

Soanvig

może w cale nie grał a ma naturalne predyspozycje :D

Soanvig

albo jego spojrzenie w tej scenie "pork saussage" xD

Soanvig

Zgadzam sie :D przeraza mnie w tej roli :D

Soanvig

Obejrzyj "Misfits", tam to jest mistrzostwo! Koleś hipnotyzuje i jest mega... dziwaczny! Jego mimika powala na kolana. Dziwię się, że jeszcze żaden z czołowych reżyserów go nie odkrył, bo ma ogromne możliwości co do takich "Specyficznych" postaci. I jeśli dobrze pójdzie, czego mu życzę, to ma ogromne szanse na bycie wielce uhonorowanym :)

Soanvig

Wedłóg mnie podobny do Javier Bardema :)

Soanvig

Tak odrażający, że aż fascynujący. Mistrzowska rola!

użytkownik usunięty
Soanvig

Taki trochę creepy, ma obłęd w oczach, przez co idealnie pasuję to ról psychopatów/dziwaków/odrzutków.
A w GoT jest świetny!

Soanvig

Psychopatów gra genialnie... Aktualnie popularne są filmy i seriale o tematyce psychopatów i morderców ,a on ma to trochę szalone , straszne spojrzenie no i oczywiście wyborna mimika twarzy , wiec może niedługo bedziemy go mogli zobaczyć w podobnej roli. Na pewno bym oglądał !

Soanvig

Zgadzam się, super wyszła mu ta rola. Prawdziwy psychopata. Zastanawia mnie jednak różnica między nim, a książkowym Ramsay'em. W książce był opisany jako bardzo brzydki dzieciak, a Iwan to konkretne ciacho :D Ale w sumie, jak to się mówi.. "I ain't even mad!" xD

emmeline37

Jakie ciacho? Masz jakis spaczony gust. To brzydal, wypierdek mamuta!

CyboRKg

Hej, hej, aktualnie w modzie są "przystojnie brzydcy faceci" that's all ;)

Soanvig

Najgorszy sk...l w calej sadze!

użytkownik usunięty
Soanvig

Mimo że Ramsay & Fetor to moja ulubiona para w serialu i między Rheonem i Allenem jest jakaś chemia to jednak według mnie Iwan jest zbyt "uroczy". Bardziej nadawałby się Cillian Murphy, który ma o wiele bardziej przerażające spojrzenie. Poza tym mam wrażenie, że przez ten jego "urok osobisty" postać Ramsaya wzbudza sympatię, a tak nie powinno być. Podobnie Tyrion, który w książce jest brzydkim krasnalem.

Soanvig

Dobry też jest w Wyklęci :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones