Iwan Rheon

8,6
12 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iwan Rheon

Nie rozumiem tego wielkiego zdziwienia ludzi. Ci którzy twierdzą, że już nie będą oglądać tego serialu po jego scenie z Sansą chyba nie oglądali wystarczająco uważnie tego co się dzieje w wątku Ramseya. Osobiście mnie ta scena nie ruszyła bo to że ta postać jest wręcz chora psychicznie to widać było w niejednej scenie z jego udziałem. A co do aktora grającego Ramseya, widzę w nim ogromny potencjał. Talent aktorski jakich mało.

veronicajaro93

Ja za to nie rozumiem zdziwienia z jednego względu.
1) Scena Khala Drogo i Deanerys już w pierwszym, bądź drugim odcinku serialu.
2) Scena seksu Cersei i Jaimiego przed trupem istotnej dla nich osoby (nie będę spoilerował.)
Skoro tak bardzo oburzyli się tą sceną, to ja się pytam, jakim cudem udało im się przetrwać aż do 5 sezonu skoro po drodze było mnóstwo podobnych, czasami o niebo bardziej, oburzających scen?

Asvers

Może chodzi o dramatyzm. Scena z Denerys szybko się rozwinęła i wyszły z niej pozytywy, a z Cersei i Jeime też raczej nie zawadza, gdyż tu chodzi tylko o okoliczności. Jak dla mnie problem jest z samą osobą Sansy, która przez większość czasu jest poszkodowana przez los, ale jednak jakoś sobie radziła, a tu nagle... Jednak moim zdaniem, jeżeli ktoś dotarł do tego sezonu, mimo oburzenia tą sceną i obietnicami że więcej tego nie obejrzy i tak będzie oglądał dalej. Ciekawość co dalej wygra ;)

Asvers

chyba najwiekszy ferment jest o to, ze ten gwalt nic nie wnosi do jej watku ;d zostala zgwalcona i juz, po prostu zeby cos sie dzialo z jej postacia w tym sezonie ;d tak jak wyzej, gwalt dany czy nawet cersei mial swoje jakies tam konsekwencje a tutaj to wygladalo jakby producenci usiedli i stwierdzili 'ej, niech ja zgwalci bo inaczej to ona bedzie chodzic i jeczec caly sezon' ;d mnie najbardziej dziwi fakt, ze zrobil sie wokol tego szum a nic nie zostalo pokazane oprocz twarzy theona ;d no rzeczywiscie straszne, ale najwieksza burza jest glownie w ameryce, w ktorej gdy ktos ma karabin maszynowy na chacie jest spoko, ale jak sa cycki w gazecie to juz pozwy sadowe ;d

jako ciekawostke dodam tylko, ze joanne froggatt dostala zlotego globa za role w dowton abbey, gdzie zostala zgwalcona ;) moze rheon tez dostanie, bo sophie raczej nie :D

ephelouss

"Ten gwałt nic nie wnosi do jej wątku" - ludzie! Gwałt nie miał wnosić czegos do wątku Sansy, tylko do wątku Theona! To dla tego pokazywali jego wykrzywioną twarz - bo cała ta scena miała znaczący wpływ na to, że potem się przełamał i Sansie pomógł!

different_blond

tak, wiemy to teraz. prawie rok po tamtych wydarzeniach ;d wtedy ten gwalt nie wnozil nic xd

użytkownik usunięty
veronicajaro93

żałuje, że nie pokazali jak w książce, a tam żona ramseya uprawiać seks z psami, końmi a theon miał zadanie je naprowadzać.

żałujesz ? hehe

Nie przypominam sobie, by żona Ramsaya (imie pomijamy) uprawiala seks z końmi... co do psów to była jakaś sugestia. Ale w trakcie nocy poślubnej kazał Theonowi coś zrobić... ogólnie od 5tego sezonu nie ma co porównywać serialu do książki bo to już dwie różne historie :)

veronicajaro93

a umiesz matole zaznaczyć, że w twojej wypowiedzi jest znaczący spojler?

___ice___

Serialu nie zaspojlerował/a. "jak w książce". A to filmweb, a nie LC.

veronicajaro93

Nie no, Ramsay to powinien dać Sansie bukiet róż XD To by było baaaardzo w jego stylu! Ja się niczego innego nie spodziewałam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones