J.D. WilliamsII

Darnell Williams

7,8
950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby J.D. Williams

Ten gośc jest stworzony do grania gangstera w OZ był za mocny i nawet chyba jeszcze lepszy w The Wire.

outlaw_87

No dobry ziomek tez mi przypadł do gustu.

koras85

świetne rola w OZ ale jak dla mnie osobiście najlepsza w THE WIRE. musi byc spoko kolo

outlaw_87

znam go tylko z OZ,ale the Wire MUSZE ZOBACZYĆ!

outlaw_87

Najlepiej jak rzucał "the shi*t is fu**ed" i pluł przez zęby.

outlaw_87

Ostatnio można go zobaczyć w kolejnym serialu HBO - "Night of" z 2016.
Ale jego rola tu jest marginalna.
W tym nowym serialu też pojawia się Michael Kenneth Williams ,
który "The Wire" grał Omara, a w "Zakazane imperium" odgrywał postać Chalky White.

outlaw_87

Dokladnie, w obu serialach zagral wysmienicie, uwielbialem sceny, w ktorych wystepowal

danteusz

rewelacyjny był The Wire to fakt, jedna z najlepszych postaci..
mam pytanie o Oz, długo tam gra, czy tylko raczej gościnnie? bo mam chrapkę na ten serial i fajnie będzie widzieć znajomą gębę z The Wire :)

Pauleta

grał także w teledyskach Tupaca i chyba widziałem go w tv Fabolous- Breathe

RAB

można też go zobaczyć m.in w klipie Freeway - "What We Do" ft. JAY-Z, Beanie Sigel

Pauleta

@Pauleta - jeśli jeszcze nie oglądałeś OZ - tam gra cała masa aktorów z The Wire, oprócz McNulty'ego, Bunka i Shakimy to jakieś 70% stałej obsady Wire'a pojawia się w OZ chociaż na chwilę ;]

Pigus

nie jeszcze nie zacząłem.. mam dylemat czy oglądać The Shield czy Oz... ale fajnie co do obsady, w Treme widzę też sporo osób z The Wire gra, ale to w końcu serial Davida Simona

outlaw_87

Te słynne plucie przez zęby w The Wire :P Bodie był spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones