Jacek Braciak

8,0
37 964 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak

Zapadły mi w pamięć jego dwie role- w "Róży" i "Drogówce". Pierwsza jest arcymistrzowska, kresowiak z Wileńszczyzny z doskonale odtworzonym tamtejszym akcentem.Wymagało to tytanicznej pracy.
Natomiast rola posterunkowego Trybusa bardzo mnie irytowała.Barwa głosu, nijakość i niewyrazistość tej postaci były rażące. Jedna ze słabiej zarysowanych sylwetek w tym filmie.Chyba że tak był bohater w scenariuszu nakreślony i Pan Jacek się wywiązał z zadania?Bo pozostali wypadli świetnie.Jeśli ktoś mi to wytłumaczy będę wdzięczny.Mogłem przecież popełnić błąd w odbiorze filmu...

bartimus

I to chyba miał kolosalne zapalenie krtani w drogówce, bo zawodził jak zardzewiałe drzwi na wraku xD

bartimus

Myślę, że taka właśnie miała być ta postać. Niewyrażna, ze słabym głosem, wiecznie pijana, na wiecznym kacu...

bartimus

Genialny jako Romuś w Pitbullu. Rewelacyjny w Glinie.

perun_6

W Oficerze dobrze zagral i w Miodowych latach.

bartimus

To był głos alkoholika zniszczony przez bardzo mocne trunki. Sam tego nie widziałem, ale słyszałem z opowiadań o paru menelach, którzy mówili podobnym głosem po tym, jak się ochlali spirytusu czy mocnego bimbru. Także ten głos był jak najbardziej na miejscu. Mi osobiście ta postać w "Drogówce" bardzo się podobała, a scena wymiany policjantów to było mistrzostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones