Jacek Bromski

Jacek Bolesław Bromski

7,0
1 643 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Jacek Bromski

Najnowszy film Bromskiego porusza temat, o którym powinno się mówić więcej - ogólnego zepsucia. Jesteśmy bombardowani negatywnym przekazem, sami oswajamy się ze złem, bo tylko to widzimy na co dzień we wszystkich wiadomościach - co za świat zastaną przyszłe pokolenia?!

letta_83

Cóż, żyjemy w takiej a nie innej rzeczywistości. Tak jest w Polsce i wszędzie indziej. Może przestępczość w Polsce nie jest na taką skalę jak np. w USA. Myślę, że ludzie po prostu lubią karmić się złymi wiadomościami. Media wiedzą, że to co złe lepiej się sprzedaje... Nikt nie chce słuchać o powodzeniach sąsiada, wolimy usłyszeć, że podwinęła mu się noga - proste.
W filmie świetnie ujęty został motyw zła, które rozpanoszyło się wszędzie i to jest właśnie ta anatomia zła.

maj_fw

a co jak naszym sąsiadem jest morderca? Genialna rola Stroińskiego mnie przestraszyła, że nawet nie wiadomo kto obok może mieszkać. Generalnie korupcja to ogólnoświatowy problem i Bromski bardzo dobrze to pokazał w swoim filmie! Pomimo, że odnosi się tylko do Polski to jest to bardzo dobrze przedstawiony problem.

letta_83

Bez przesady, aż tak źle nie jest. Na pewno na co dzień. Gorzej jesli chodzi o sprawy o których tak naprawdę nie wiemy i nie mamy o nich pojęcia. W samym filmie bardziej niż zło mnie ujmuje bardzo dobra gra aktorska i ciekawe nawiąnia do współczesnych mocnych afer. Zawsze się można zastanowić jak to tak własciwie było...

letta_83

Anatomia zła świetnie pokazuje, że kto ma władze ten ma w rękach życie innych ludzi. Ci znajdujący się szczycie mogą z nami zrobić wszystko co chcą. Film daje do myślenia.

letta_83

No tak, ten film ukazuje pewne schematy. Ale mam też wrażenie, że stał się bodźcem do dyskusji na temat rzeczywistości, na którą większość z nas się nie godzi.

letta_83

Bromski świetnie to przedstawił. W zasadzie nic w tym polskim światku nie jest dobre. Jak wychodzę z domu i widzę te blokowiska to robi mi się źle. Ludzie się nie uśmiechają. Taka jest nasza rzeczywistość - mało pozytywnych scen w życiu codziennym. Moim zdaniem świetny koncept na film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones