Jacek Rozenek

9,3
11 424 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Rozenek

Miejmy nadzieje, że on użyczy głosu do nowego wiedźmina, bo jak nie to gra straci bardzo dużo jako, że przyzwyczaiłem się do jego fenomenalnego głosu trudno będzie mi się rozstać.

rasta072

Fenomenalny jest jako Geralt.Też nikogo innego w tej roli nie widzę.

aerivin

Byłoby świetnie, gdyby Jakub Rozenek czytał kwestie Geralta w audiobookach o przygodach wiedźmina.

lena190

Dokładnie! Szlag mnie trafia jak kwestie Geralta czyta Vernon Roche :D

lena190

Jacek. Nie Jakub. Jacek. No chyba, że jeszcze jakiś inny J. Rozenek.
Mi tam się podoba Krzysztof Banaszyk w roli Geralta, wcale nie ustępuje Rozenkowi, co nie zmienia faktu, ze lepiej książki CZYTAĆ niż je słuchać xP.

rasta072

W zwiastunie Dzikiego Gona słyszymy Pana Rozenka więc na 99% usłyszymy go w grze :) Jeden z najlepszych podkładów głosowych w historii gier, zabierając się za sagę brzęczał mi w głowie jego ton i głos gdy czytałem kwestie wypowiedziane przez Geralta :)

mmaakkss

Mam to samo ;P

mmaakkss

mi za każdym razem, gdy zaczynam czytać pierwsze opowiadanie o wiedźminie, dźwięczy głos lektora z intro gry Wiedźmin ;)

piotrek18tw

Teraz chyba każdy tak maXD Ostatnio zabrałam się za Sezon burz no i nie dość, że przed oczami miałam Geralta jako postać z gry, to jeszcze pięknie mi dźwięczał w myślach głęboki głos pana Rozenka (ew. Jacka Kopczyńskiego, jeżeli wypowiadał się JaskierXD). Absolutnie genialne doznania, dzięki którym nierówny Sezon burz czytałam z absolutną frajdą. Aż chyba wrócę na nowo do całej sagi.

nynavee

Akurat mi się growy Jaskier nie podobał, znacznie bardziej do gustu przypadł mi Zamachowski. W grach Jaskier brzmi zbyt młodo, jakby miał góra 30 lat. Zamachowski ma jednak "dojrzalszy" głos.

piotrek18tw

No mi akurat Jaskier zawsze kojarzył mi się z taką zniewieściałością, młodością, lekkością. Dla mnie cały film Wiedźmin to nieporozumienie, a to był okres, kiedy tę samą obsadę upychali do każdego filmu, więc już kompletnie nie mogłam się przemóc i zobaczyć w kransnalowatym Zamachowskim Jaskra. Jedyne co mnie dziwi, to kolor włosów Jaskra w grze - są ciemne, a zawsze kojarzyłam, że miał jasne. I faktycznie - w Sezonie burz to się potwierdziło - opisany był jako blondynXD Nie wiem czemu w grze to zmienili...

nynavee

No fakt, film wart uwagi niekoniecznie, ale serial aż tak zły, jak by tego chcieli hejterzy i "fanatycy" Sapkowskiego, nie był ;)

piotrek18tw

Może masz rację, serialu nie oglądałam;)

nynavee

a warto ;) 13 odcinków trwających ok. 50 min każdy. To ze scen z serialu pozlepiano film, niestety, o ile w serialu sceny mają sens, o tyle w filmie jest to po prostu zlepek nie wiadomo czego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones