Jacek Rozenek

9,3
11 428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Rozenek

Jacek Rozenek w roli odtwórcy głosu Geralta z Rivii jest genialny. Najlepszy z najlepszych. Nie wyobrażam sobie innego głosu dla Białego Wilka. Został stworzony by pożyczyć swój genialny głos Geraltowi <3 Też tak uważacie?

sparrowseyes

Tak, jest niezastąpiony.

sparrowseyes

Pełna zgoda

sparrowseyes

Najlepszy to jest Zebrowski, a to cos niech lepiej gra sobie dalej w Barwach dupy a nie do gier go wzieli

GTA1

HYHYHY DOBRE!

GTA1

może nie jest lepszy, ale równie dobry gdyby tego głosu zabrakło :)

użytkownik usunięty
GTA1

Prędzej bym spuścił sobie łeb w kiblu, nóż uwierzyłbym, że Żebrowski był lepszy - Rozenek miał ponury głos zdeterminowanego, niezwykle poważnego i może nawet trochę "emowatego" Slade'a z "Młodych Tytanów".

a ja właśnie ukończyłem "wieśka" i nawet nie zwróciłem na to uwagi, chyba jestem bardziej ponury niz ten cały Rozenek

sparrowseyes

Zgadzam się.Bardzo seksowny i męski głos :)

sparrowseyes

świetnie czyta audiobooki

sparrowseyes

Krzysztof Banaszyk w słuchowiskach wydawanych przez Fonopolis sprawdza się w roli Geralta równie dobrze co Rozenek w grach.

sparrowseyes

Podpisuje się rękami i nogami !!!

sparrowseyes

Też sobie nie wyobrażam już Geralta o innym głosie, mega seksowny

sparrowseyes

Idealny głos do Geralta

sparrowseyes

Pan Jacek jest genialny jako Geralt, nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli.

sparrowseyes

myślę że tak chociaż nie znam wszystkich aktorów głosowych więc trudno powiedzieć

sparrowseyes

Krzysztof Banaszyk to najlepszy Geralt.

sparrowseyes

niekoniecznie, wolałbym aby w grach Geralta dubbingował Żebrowski

znerwicowany

Tylko się nie denerwuj ale Rozenek lepszy.

znerwicowany

Dubingował go w serialu i nie mogłem go słuchać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones