Jack DavenportI

7,6
8 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Davenport

Znakomita rola w obu częściach "Piratów...", zwłaszcza w "Skrzyni umarlaka" i w "Utalentowanym Panu Ripleyu". Życzę mu powodzenia w dalszej części kariery i ambitniejszych ról filmowych.

ct23

Właśnie - rola Petera w "Utalentowanym Ripleyu" była poruszająca, do ról kostiumowych wydaje mi się on zbyt dystyngowany...

ljuba

Hm, w "Rozpustniku" wypadł znakomicie. Mało go było, ale dla mnie postać Harrisa była jedną z tych ról drugoplanowych, którą najlepiej się zapamiętywało - a w takim tłumie wyśmienitych aktorów, jest to trudne :-)

apple_blossom

zgadzam się w zupełności, jest bardzo utalentowany, ma wspaniały głos i akcent. dla mnie osobiście, on, naomi harris i depp są nalepszymi kreatorami 'piratów'.

a_woman_in_flash

Zgadzam się z przedmówczynią. W piratach był jedną z moich ulubionych postaci choć nie grał tam wcale aż tak dużo. Dlatego też bardzo ubolewałam nad tym, że "nie dotrwał" do końca "PzK: Na krańcu Świata"...

ennie_2

Szkoda,ze go usmiercili... jakby sie zastanowic, to to w cale nie byklo potrzebne.

zgelka

Taa...Wyruszyłby w podróż razem z Elizabeth i chroniłby ją pod nieobecność Willa :P

Naley

albo znalazłby sobie jakąś syrenę i pogodził się z odrzuceniem przez Elizabeth :P

a wracając do tematu: fenomenalny aktor z fenomenalnym głosem. w "Utalentowanym ... " i "Piratach... " jest świetny, polecam też "Panna Marple: noc w bibliotece" - uroczy :D

ct23

taki mężczyzna, to samym głosem działa na kobiety ;)

nighta_day

Fakt, mieć taki głos...heh... posiada świetny głos :)

Naley

hmm...na mnie juz podziałał :) ale musze jeszcze obejrzeć parę filmów z jego udziałem. Moze doradzicie?

nighta_day

Najlepszy w Utalentowanym Panu Ripley'u i nic tego nie pobije.
W Piratach nawet też fajnie :D

czester

filmy, które polecam z udziałem Jack'a to oczywiście Piraci z Karaibów miał tam świetną role, więc polecam tylko szkoda, że umiera w 3 części...Utalentowany pan Ripley, Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia miał tam zabawną role :), Rozpustnik i Niesamowita podróż i serial Każdy z każdym...a ja bardzo chciałabym oglądnąć film Cyganka z jego udziałem, ale nigdzie nie moę go znaleźć... :/

neveragain3

super aktor! :) fajnie zagrał w piratach. widziałam go jeszcze w paru innych filmach i musze powiedzieć, że jest naprawdę świetnie gra, a do tego jest przystojny i ten głos *_* :)=)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones