Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Podobno nie udzielał wywiadów ktoś wie czemu? jaki był tego powód?

I chciałbym powiedzieć że na zwsze w naszej pamięci Jack [*]

Sneak

Chłopie weź się ogarnij. Nicholson żyje, a nawet gdyby nie żył, to miałby w dupie twoje internetowe znicze. Jeśli chodzi o wywiady, to słyszałem kiedyś wypowiedź Anjelici Huston, która powiedziała, że Jack zawsze wyrażał się poprzez swoje filmy i nigdy nie chciał mieć do czynienia z telewizją i popularnymi programami.

1992kamil

Żyję i co i nikt o nim nie słyszy nie gra w filmach ? to powiedz mi gdzie zarabia ? pracuje w monopolowym teatrze czy co ?
DUżo osob mówi że nie zyję podono policja i FBi szukaj go od lata i nie moga znaleść .

Sneak

Nie gra w filmach bo we wrześniu 2013 orzekł że kończy z aktorstwem. Gdzie zarabia ? Nigdzie bo przez całą karierę zarobił wystarczająco by móc cieszyć się emeryturą ...

Sneak

Mhm, mhm. Tak , bardzo ciekawe to co tutaj wypisujesz. CIA tez jest w to zamieszane?

czarna404

O cxo chodzi ci z CIA ? nieznam nikogo kto tam pracuje, wypowiadaj sie na teamt albo zgłosze cie za naduzycie .

Sneak

O to samo co tobie z fbia buhahaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
czarna404

Zgłąszam cie do morderatorium, za obrazanie uzytwkonika czyli mnie, a jak niewieżysz to się kiedyś przekonasz pan bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
czarna404

Ahh to pepraszam mam klopty z pamiecia przeprasazam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sneak

skąd się biorą tacy debile?????

gala99

Sama jesteś debil nie potrafisz podać żadnego konkretnego argumentu i wyzywasz.

Sneak

sorry."forumowicze".ps,jeśli zakłada się temat i nie jest to pytanie wypadałoby mieć jakąś wiedze, a nie pisać bzdury

Sneak

Żyje i ma się dobrze.

alienowa

Skąd ta pewność?

Sneak

Ostatnio Robert Downey Jr chciał aby Jack zagrał w 3 części Sherlocka Holmesa ale nie wiadomo jeszcze czy się zgodzi. Zmarłego raczej by nie przekonywał.

alienowa

Bo chcą ukryć jego śmierc, może ten Robert go zamordował skąd wiesz że nie? ja jestem przekonanay że nie żyje

Sneak

Skoro tak głęboko w to wierzysz to życzę powodzenia w rozwiązaniu spisku ;)

alienowa

dzieki za wsparcie

Sneak

Marek Kondrat tez już nie gra, a jakoś nikt nie pisze, że nie żyje. Oszołomy.

Looter

Marek kondrat żyje, ale nicholson nie tylko to ukrywają ...

Sneak

Oto dowód:

http://4.bp.blogspot.com/-FLDwLkr84kU/TpKycfEH7xI/AAAAAAAAAjg/pww8a5rNgIo/s1600/ the-shining-snow.jpg

gowniarz_wyniosly

Typ z moim ulubionym awatarem na fw zamknął temat! : )

Looter

Może i nie gra, ale regularnie widujemy go w reklamach, więc chyba nie jest to najlepszy przykład. ;) Nie żebym przez to twierdził, że Nicholson nie żyje...

suvi07

Fotomontaż! xD

Sneak

ale oszołom z ciebie ;p był chociażby na gali Oscarów w zeszłym roku... podszedł pogratulować Jennifer Lawrence, gdy ta udzielała wywiadu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones