Jack Plotnick

Jack Stuart Plotnick

6,5
263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Plotnick

Za innymi użytkownikami:

- Pasuje idealnie do opisu niewidomej kobiety, która spotkała się z Red Johnem

- Aktor grający tę postać ma 44 lata, tyle może mieć Red John

- A Brace of Partridge - to dzieło Williama Blake'a, autora wiersza, które recytował Red John Patrickowi

- Pojawia się w pilocie, serial ma to w zwyczaju, że winny jest pokazany bardzo wcześnie

- Podczas spraw z Red Johnem zawsze się myli, nie można zawsze się mylić, chyba że celowo

- Bruno Heller powiedział w jednym z wywiadów że zobaczyliśmy Red Johna dawno temu i będzie on rozczarowaniem, na takiego wygląda Brett

- W odcinku Red Sky in the Morning, Patrick straszy Bretta powrotem do pokoju, to samo robi Red John na koniec odcinka Patrickowi

- Na miejscach zbrodni zachowuje się dziwnie

- Wygląda na typowego socjopatę

Patric jednoznacznie wskazuje, że jakiś czas przebywał w ośrodku opiekuńczym. Brett mógł również tam przebywać.
Więc "wielkim rozczarowaniem" może być oczywisty dowód podany na talerzu, który nie wygląda jak kurczak.

Ktoś posuwał myśl, że (ah, parę postów wyżej) - A Brace of Partridge - to dzieło Williama Blake'a, autora wiersza, które recytował Red John Patrickowi (dziękujemy bartekczl za udostępnienie informacj).

Kilka miesięcy temu ludzie jarali się porównaniem głosów, z sceny recytowania oraz jego, jednoznacznie wskazując Bretta jako RJ. Krikland namieszał nam w łebkach, ponieważ sezon jednoznacznie wpychał go na siłę do gardła. Ale był taki hm. Zobaczcie jego mowę ciała w czasie rozmowy z Libson. Siedzi sztywno, nie umie się odnaleźć przy kobiecie. Jest jak trusia zagoniona przez węża do rogu. Sposób mówienia, siedzenia, patrzenia.

Zaś Partridge. To taki "pasjonat", maniak. Obłąkaniec chciałoby się rzec. "więc jak taka kaleka mógł najmować pomocników" bla bla. Spójrzcie, jak doskonale umie wcielić się w rolę ofiary, malutkiego, słabego patologa, który zapewne w młodości miał problemy z amfetaminą. A jednocześnie wydaje się poetycki, prosty i zainteresowany sztuką. Czyli? Jak najbardziej pasujący do Red Jona człowieczek.

Venom_p23

Tak, ten aktor to na pewno Red John. A ja ostatnio gadałem z Janem.

Venom_p23

wg mnie to nie RJ -teoretycznie pasuje do opisu (6 stóp wzrostu,nieumiesniony ale nie slaby) a jego dziwne zachowanie w obecnosci kobiet mozna wytlumaczyc czyms w rodzaju mozliwosci nawrotu nalogu( jak kiedys niepalilem przez pewien czas to moje zachowanie bylo dalekie od normy) ale wg mnie RJ to jest dobry znajomy partridge który pracuje w CBI,RJ mógl przewidziec ze slepa bedzie gadac z CBI wiec wystawil jej BP, to ze sie myli w sprawie jednego czlowieka to nie znaczy ze nim jest-jakby sie nie mylil to RJ,mylis sie RJ - ten opis czlowieka moze pasowac do kilkunastu osób ale jesli chodzi o tych z lipnej 7 to tylko Partridge

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones