Jack QuaidI

Jack Henry Quaid

7,4
7 270 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Quaid
Gienek16

Fakt , niepodobny .Może coś z niego będzie , może się przekonamy za jakiś czas ;)

Adelajda152

Pewnie tak :)

Gienek16

Jak można napisać, że niepodobny?! Gdyby ktoś wcześniej mi powiedział, że "ten tutaj ma sławnych rodziców, aktorów", to myślę że bez problemu bym ich odgadł. Przynajmniej w serialu Vinyl, gdzie ostatnio go widuję.

Gienek16

Podobny i do matki i do ojca. Do matki szczególnie uśmiech.

Gienek16

Jaki tam niepodobny :), ma coś z obojga rodziców

Siwszu69

właśnie stąd pewnie "niepodobny", że nie jest wykapanym ojcem, a ma bardziej delikatną urodę po matce

Gienek16

Najbardziej podobny to on jest do Michaela Shannona ;D
Serio wygląda jak jego 100% syn

Gienek16

Jak to niepodobny? Idealnie podobny i do ojca i do matki!

Gienek16

Jak go pierwszy raz zobaczyłam, to pomyślałam, że to chyba jakaś rodzina Rainn'a Wilsona(może syn?), bo wyglądał jak młody i trochę ładniejszy Dwight Schrute bez okularów XD

Gienek16

Może jest niezbyt podobny do Arnolda Schwarzeneggera oraz do Mickey Rourke, w tym sensie Gienek ze Zbyszkowa ma rację. Natomiast podobieństwo do młodego Dennisa Quaida uderzające. Gienek ze Zbyszkowa nie zna Dennisa z lat młodzieńczych, bo zasłuchał się w disco-polo i wyszło mu, że syn Dennisa niepodobny (pisownia oryginalna Gienka: "nie podobny"). Cóż, disco-polo jeszcze nikogo nie wyniosło na wyżyny czegokolwiek. Ta radziecka "muzyka" dyskotekowa zawsze sprowadza ludzi na manowce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones